Powycierana kierownica

Wszystkie informacje o elementach układu kierowniczego.

Moderator: Moderator

Powycierana kierownica

Postprzez Mikló? » 13 gru 2007, o 20:59

Witam,
jestem tu nowy i planuj? kupic sobie golfika, w sumie to ju? jutro ale mam taki problem. Golf ma "niby" 188 tys km przejechane, silnik pracuje super i biegi wchodz? w miar? ciasno ale kierownica jest wydarta do g?bki ( normalnie powinna si? przy tym przebiegu "?wiecic" a jest ju? matowa. Mo?e byc ?e kto? po prostu tak j? zniszczy? w trakcie eksploatacji czy te? ma przesuni?ty licznik. Powiem ?e kiera wygl?da na conajmniej 3 mln km :mrgreen: . Czy kierownica mo?e byc zawsze odzwierciedleniem przebiegu ???
Avatar użytkownika
Mikló?
Berbeć
 
Posty: 4
Dołączył(a): 13 gru 2007, o 20:51
Lokalizacja: Z ziemi

Powycierana kierownica

 

Postprzez sierars1 » 13 gru 2007, o 21:09

Sprawd? czy na wy?wietlaczu kilometrów nad cyframi masz napis TOTAL je?li nie to wiadomo ?e licznik by? przekr?cany.
Co do kiery do mój samochodzik ma przejechane 230ty?. i kiera jest delikatnie poprzecierana w tych miejscach gdzie si? j? trzyma.
Zona ma Golfika 188ty?. i kiera tak samo wygl?da jak moja tylko wajcha biegów jest przetarta u góry(skóra).
W jakim stanie s? fotele czy boczki nie s? poprzecierane itp. i b?dziesz wiedzia? ile ma przejechane na oko.
Avatar użytkownika
sierars1
Czytacz
 
Posty: 98
Dołączył(a): 29 lis 2007, o 03:07
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Mikló? » 13 gru 2007, o 22:24

Fotele s? w stanie bardzo dobrym, zaciekawi?a mnie tylko taka "skrzyneczka" za wajch? do otwierania maski. Co to mo?e byc ? Jak go kupi? to dam foty, planuj? male?ki lifting :evil:
Avatar użytkownika
Mikló?
Berbeć
 
Posty: 4
Dołączył(a): 13 gru 2007, o 20:51
Lokalizacja: Z ziemi

Postprzez Aro » 14 gru 2007, o 19:25

Kierownica , Fotele , Pedal sprzegla ... te 3 rzeczy najlepiej oddaja faktyczny przebieg auta .. najczesciej na fotele daje sie nowe obicia ew. wymienia sie cale ,ale o kierownicy i sprzegle zapominaja .. takze radze na to uwage zwrocic...
Avatar użytkownika
Aro
VIP
 
Posty: 1328
Dołączył(a): 28 paź 2007, o 10:45
Lokalizacja: Gostynin
Rocznik: 2000
Silnik: 2000
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez weeman » 29 gru 2007, o 20:07

kierownicę zawsze można wymienić. Ja miałem 134 tys przebiegu w papierach. Kierownica była w dobrym stanie. Wytarta była troszeczkę lewa górna strona. widac jeździł chłop z jajami, operujac kierownicę jedną ręką.
Avatar użytkownika
weeman
Czytacz
 
Posty: 28
Dołączył(a): 25 gru 2007, o 14:38
Lokalizacja: Białystok

Postprzez Mortiis » 29 gru 2007, o 21:13

Kierownica nie musi świadczyć o przebiegu wytraczy że kierującemu pomoc się ręce mocniej i już szybciej się materiał zużywa :) zobacz pozostałe rzeczy które zostały wymienione w tym temacie.
Lepiej rządzić w piekle niż służyć w niebie ;[

Goferek

http://www.golf3.pl/topics2/mk3-rolling ... vt2435.htm
Avatar użytkownika
Mortiis
Czytacz
 
Posty: 68
Dołączył(a): 28 gru 2007, o 12:04
Lokalizacja: Knurów

Postprzez PiJey88 » 29 gru 2007, o 23:55

Jak szukałem Golfika to oglądałęm dieselka i miał straszna kiere, była rak wytarta ze odrazu mniejsza, facet mi przysięgał ze ma 180 tys przebiegu, a pod maska była nalepka ze następna wymiana oleju na 285 tyś :lol: zrezygnowałem oczywiście, hehe
Avatar użytkownika
PiJey88
Administrator
 
Posty: 5010
Dołączył(a): 2 lut 2007, o 09:16
Lokalizacja: Warszawa
Rocznik: 1996
Silnik: 2.8 VR6 AAA
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe


- - -



Powrót do Układ kierowniczy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości