Porządne zakopanie się i konsekwencje, co to może być ?

Wszystkie informacje o elementach układu kierowniczego.

Moderator: Moderator

Porządne zakopanie się i konsekwencje, co to może być ?

Postprzez Grzus » 4 kwi 2009, o 21:09

Witam ehh miałem poważny problem i ciągle mam z golfem będąc na działce wjechałem jak się okazało w bardzo grząski teren można powiedzieć, że bagno wpakowałem się przednim kołem do oporu, że już bardziej nie można było. Musiał wyciągać mnie traktor i to z wielkimi trudnościami uczynił. Od tamtej pory mimo porządnego umycia auta pod ciśnieniem zauważyłem , że przy prędkości powyżej 60 km tak trzęsie kierownicą , że aż nie da się jechać oraz mimo umycia dokładnego pod ciśnieniem słychać szelest z pod koła takie jakby ocieranie. Ehh pojadę oczywiście do mechanika jak najszybciej będzie mógł nie przyjąć, ale pytam was teraz moi drodzy, co może być tego przyczyną ? Czy ktoś miał podobną przygodę ?
Grzus
Berbeć
 
Posty: 14
Dołączył(a): 16 cze 2008, o 23:24
Lokalizacja: Zielona Góra

Porządne zakopanie się i konsekwencje, co to może być ?

 

Postprzez marcinkoz2910 » 4 kwi 2009, o 21:36

może być uszkodzona osłona przegubu i naleciało tam brudu, błota
mogłeś może w coś uderzyć i przestawiła się zbieżność

No trzeba by to było pooglądać :luka:
Avatar użytkownika
marcinkoz2910
Members
 
Posty: 4293
Dołączył(a): 20 lip 2008, o 15:16
Lokalizacja: Pogórze /k. Skoczowa

Re: Porządne zakopanie się i konsekwencje, co to może być ?

Postprzez Siwy21GNO » 4 kwi 2009, o 21:52

Grzus napisał(a):Od tamtej pory mimo porządnego umycia auta pod ciśnieniem zauważyłem , że przy prędkości powyżej 60 km tak trzęsie kierownicą , że aż nie da się jechać oraz mimo umycia dokładnego pod ciśnieniem słychać szelest z pod koła takie jakby ocieranie. E

Ja miałem podobnie zima zakopałem się w błocie po sama podłogę i tez mi trzęsło kierownica, i było to błoto wyschnięte na wewnętrznej stronie felgi! Również myłem pod ciśnieniem karcherem ale nie wymyjesz tego dobrze,jak suche jest błoto jak beton. Radze zdejmij kolo, i dobrze wyczyść felgi i powinno byc OK! pozdrawiam.!
Cabrio 1.9 TDi limited AVANTGARDE edition COLOUR CONCEPT mit klimaanlage ... :-)
Avatar użytkownika
Siwy21GNO
Czytacz
 
Posty: 55
Dołączył(a): 16 mar 2008, o 00:42
Lokalizacja: PGN

Postprzez KristoF » 5 kwi 2009, o 21:26

obstawiam błoto na felgach od wewnątrz.Zdejmij koła i umyje pod ciśnieniem od wewnątrz ;-)
Był Golf3- największy błąd mojego życia...
a teraz...
Elegancja, komfort , nienaganna jakość i aksamitnie pracujący silnik Millera ;]
KristoF
Members
 
Posty: 675
Dołączył(a): 31 lip 2008, o 13:58
Lokalizacja: Bielsko-Biała


- - -



Powrót do Układ kierowniczy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości