Montaż wspomagania kierownicy

Wszystkie informacje o elementach układu kierowniczego.

Moderator: Moderator

Montaż wspomagania kierownicy

Postprzez Davinci24 » 29 wrz 2009, o 10:41

Panowie jestem urzytkownikiem golfa 3 92 r 1.4 ABD silnik.
Mam pytanie ile mniej więcej kosztowałoby założenie wspomagania kierownicy w moim samochodzie. Rozumiem że musiałbym zaopatrzyć się w nową przekładnie i pompe wspomagania. Czekam na radę.

P.S. Czy drgania kierownicy przy hamowaniu i luzy na niej to wynik tylko i wyłącznie przekładni. Przeguby były wraz z drążkami wymieniane.
Davinci24
Czytacz
 
Posty: 26
Dołączył(a): 26 wrz 2007, o 18:54
Lokalizacja: Szczecin

Montaż wspomagania kierownicy

 

Postprzez oizo » 29 wrz 2009, o 10:43

komplet wspomagania + montaz na pewno wyniesie powyzej 500zl a co do tych drgan to sprawdz tarcze i felgi mi drgalo bo mialem wywalony sworzen
oizo
 

Postprzez vision » 29 wrz 2009, o 11:08

Davinci24, w twoim przypadku rozważył bym tylko elektryczne wspomaganie , bo na klasycznym to ci nawet z 2l na 100 km PB doleci

[ Dodano: 2009-09-29, 11:15 ]
Davinci24 napisał(a):Rozumiem że musiałbym zaopatrzyć się w nową przekładnie i pompe wspomagania
koła pasowe , pasek , łapa pompy , zbiorniczek i przewody

[ Dodano: 2009-09-29, 11:16 ]
Davinci24 napisał(a):Czy drgania kierownicy przy hamowaniu i luzy na niej to wynik tylko i wyłącznie przekładni.
tarcze , opony , felgi , końcówki wahaczy itd
uszczelnianie i modyfikacje pomp wtryskowych D/TD/TDI/SDI/mTDI , regulacja /czyszczenie/ wymiana wtryskiwaczy , pomiar sprężania/ciś oleju , vag
vision
Czytacz
 
Posty: 108
Dołączył(a): 22 wrz 2009, o 14:50
Lokalizacja: warszawa


- - -



Powrót do Układ kierowniczy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość