kierownica blokuje się przy skręcaniu pomocy!!!!

Wszystkie informacje o elementach układu kierowniczego.

Moderator: Moderator

kierownica blokuje się przy skręcaniu pomocy!!!!

Postprzez darek007.1 » 22 lut 2014, o 15:40

Witam wszystkich użytkowników forum.Mój problem jest nastepujący od niedawno jadac moim vw golfem 3 z silnikiem 1.8 abs 90 km ,kierownica zablokowała się przy prędkości 20-30 km/h podczas skrętu w prawo i po szybkim ruszeniu kierownica w lewo odblokowała się .Takie coś zdażyło mi się już kilka razy i prawie zawsze przy skręceniu w prawo.wczoraj gdy samochód stał w garażu kręciłem kierownicą i za każdym razem coś strzelało , i blokowała się kierownica.zdaje mi się że to wina blokady kierwnicy która zacina się podczas skrętu.Czy to możliwe :?: czy ktoś wie co to może być i jak zdjąć blokade kierownicy żeby dostać się głębiej :?: :?: :?: :?: :?:

[ Dodano: 2014-02-23, 08:57 ]
to jak pomoże ktoś ,czy nikt nie wie co się stało???
darek007.1
Berbeć
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2 cze 2013, o 10:35
Lokalizacja: drążek

kierownica blokuje się przy skręcaniu pomocy!!!!

 

Postprzez KAMNILEK » 26 lut 2014, o 20:29

żeby zdjąć blokade kierownicy to trzeba rozebrać całą sztyce za kierownicą, blokadą kierownicy jest cypel ze stacyjki.
KAMNILEK
Czytacz
 
Posty: 129
Dołączył(a): 10 mar 2011, o 18:40
Lokalizacja: NIDZICA

Postprzez k-m-r1 » 3 mar 2014, o 20:16

sporo rozbierania

i mało prawdopodobne że to naprawisz
lepiej odrazu szukac nowej kiery i zamontować

przerabiałęm coś podobnego ale u mnie brat zgubił kluczyk i to była inna sprawa by dostac sie do środka

Da sie ale roboty od :przestraszony:
Polska wersja programu MACH3 cnc---- Makra do palników ,magazynków, THC, OHC---- EKRANY dla firm i producentów maszyn ---- budowa sprzedaż maszyn Plazmy, Elektrodrążarki, Frezarki ,Tokarki, Gietarki, inne maszyny
Avatar użytkownika
k-m-r1
Weteran
 
Posty: 2080
Dołączył(a): 24 sie 2008, o 18:48
Lokalizacja: OOL DW Praszka Wrocław

Postprzez KAMNILEK » 4 mar 2014, o 08:36

chyba mam stacyjke z jednym kluczykiem... jak co to pw
KAMNILEK
Czytacz
 
Posty: 129
Dołączył(a): 10 mar 2011, o 18:40
Lokalizacja: NIDZICA

Postprzez darek007.1 » 6 mar 2014, o 15:15

wittam ponownie,wymiana maglownicy pomogła,teraz jezdzi się gładziutko ... :-D a co do roboty zaprowadziłem golfika do znajomego mechanika i zapłaciłem 140 zł
+ płyn do wspomagania :super: dzięki wszystkim za pomoc..!
darek007.1
Berbeć
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2 cze 2013, o 10:35
Lokalizacja: drążek


- - - https://liftonpolskasklep.pl/?product_cat=szynowe-platformy-transportowe - Rioja https://dobrewino.pl/rioja-wino



Powrót do Układ kierowniczy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości