drgania na kierownicy

Wszystkie informacje o elementach układu kierowniczego.

Moderator: Moderator

drgania na kierownicy

Postprzez kwiatekba » 9 paź 2008, o 15:39

mam kolejny problem z moim mk3 1.9td otóż jade sobie około 60km\h i puszczam kiere to mam drgania kierownica nie drzy bardzo mocno ale to widać drgania około 1-3cm na boki. jak trzymam lekko kierownice to czuje ze sa jakies drgania co to może być za przyczyna??
kwiatekba
Berbeć
 
Posty: 20
Dołączył(a): 6 paź 2008, o 16:30
Lokalizacja: Gryfino

drgania na kierownicy

 

Postprzez arek ryba » 9 paź 2008, o 15:44

zacznij od opon i kół
na początek zmień koła tył załuż na przód a przód na tył. powinno pomóc jk nie to poszukamy przyczyny w czymś innym. :-P
Avatar użytkownika
arek ryba
Members
 
Posty: 701
Dołączył(a): 24 paź 2007, o 11:24
Lokalizacja: grudusk

Postprzez kwiatekba » 9 paź 2008, o 15:56

ok tak zrobie nie wiem czy to cos ale nie jestem pewien ostatnio ściągałem koła zeby pomalować zaciski i jak je dobrze przykręciłem to juz nie jeździłem tylko na drugi dzionek to wykryłem koła przykręciłem bardzo dobrze i nie wiem czy to może być to aha i jeszcze 1 sprawa. mój golfik ma od 7 lat założone te same oponki jakies wielo sezonówki ale w bardzo dobrym stanie i nie wiem czy to moze tez ma jakies znaczenie.
kwiatekba
Berbeć
 
Posty: 20
Dołączył(a): 6 paź 2008, o 16:30
Lokalizacja: Gryfino

Postprzez pablomed » 9 paź 2008, o 16:37

kwiatekba, jedno ostre hamowanie przy dużej szybkości na autostradzie i opona się zetrze w jednym miejscu, co może potem dać taki objaw. Za 7 lat się nie zdarzyło?
pablomed
Members
 
Posty: 5992
Dołączył(a): 3 sie 2008, o 18:01
Lokalizacja: małopolskie

Postprzez kwiatekba » 9 paź 2008, o 19:15

ja go kupiłem od dziada co sprowadził go w 2001 roku dla siebie i 7 lat nim smigał tu w poslce i nie mam pojęcia może jakies hamowanie zaliczyl a co może temu pomóc?? bo powiem szczerze ze to troszke denerwuje?
kwiatekba
Berbeć
 
Posty: 20
Dołączył(a): 6 paź 2008, o 16:30
Lokalizacja: Gryfino


- - -



Powrót do Układ kierowniczy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości