drazek kierowniczy

Wszystkie informacje o elementach układu kierowniczego.

Moderator: Moderator

drazek kierowniczy

Postprzez jatromb » 19 wrz 2008, o 19:56

mam problem z koncowka drazka kierowniczego.. otoz - nie moge go wyjac/zdajc itp :p.. odekrecam srube od spodu, popukalem mlotkiem, WD40 i nic ani rusz.. czy mozliwe jest aby to sie az tak zapieklo?!.. ma ktos jakis sprawdzony sposob na zdjecie koncowki?! problem tyczy sie obydwoch stron :(
jatromb
Czytacz
 
Posty: 92
Dołączył(a): 20 gru 2007, o 15:10
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

drazek kierowniczy

 

Postprzez mani51 » 19 wrz 2008, o 20:11

są specjalne ściągacze do tego ale tak na szybko to brecha i jakoś to podwadzić i jednocześnie młotek w ruch...pierw jednak postukaj młotkiem w to w czum siedzi końcówka a najlepiej z drugiej strony przystaw drugi większy młotek...i nie cackaj się z tym bardzo delikatnie bo skoro wytrzymuje jazdę po naszych drogach to słabe nie jest
Avatar użytkownika
mani51
Members
 
Posty: 1415
Dołączył(a): 30 cze 2008, o 09:43
Lokalizacja: TJE, Wodzisław

Postprzez jatromb » 19 wrz 2008, o 20:16

czyli jak to mowia.. bez mlota to nie robota :D
jatromb
Czytacz
 
Posty: 92
Dołączył(a): 20 gru 2007, o 15:10
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Postprzez SotoM » 19 wrz 2008, o 23:21

dokładnie. sakręć sobie zwrotnice do zewnątrz uchem jak jest końsówka. i napiepszaj w ramię zwrotnicy przy końcówce- TYLKO UDERZAJ W STRONE DłUGOśCI RAMIENIA bo inaczej mozesz skrzywić ramie.mam nadzieje ze wiesz o co mi chodzi.i najpierw koncówke rozkontruj i zopbacz czu drązek kierowniczy sie ruszy.
Mój były SotoMoVWóz

Powered by diesel inside -by Leopard
Avatar użytkownika
SotoM
Members
 
Posty: 4053
Dołączył(a): 22 lip 2007, o 12:45
Lokalizacja: Szczecin
Rocznik: 2007
Silnik: BRD
Paliwo: ON
Nadwozie: kombi


- - -



Powrót do Układ kierowniczy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości