Brak zbieznosci

Wszystkie informacje o elementach układu kierowniczego.

Moderator: Moderator

Postprzez DiamondHooligan » 6 kwi 2013, o 13:24

NieAmator napisał(a):
DiamondHooligan napisał(a):Witam mam podobny problem, tylko u mnie nie dost że zciąga go w prawo to jeszcze drży mi całą kierownica obojętnie przy jakiej prędkości :dontgetit:. Tak się stało od kond wymieniłem łożyska tylne oba i lewe. HELP

Podnieś auto na lewarku i poruszaj kołem lewa prawa ma duże luzy znaczy że końcówką drążka góra dół ciągnij góre raz i raz dół jak sie giba to sworzeń wahacza, jeszcze ewentualnie zostaje piasta






I tak zrobię tylko niech pogoda się trochę poprawi. Zobaczymy może coś z tego będzie :mrgreen:
To nie tylko samochód, lecz kawałek życia...
Avatar użytkownika
DiamondHooligan
Czytacz
 
Posty: 106
Dołączył(a): 30 mar 2013, o 14:02
Lokalizacja: Żary

 

Postprzez NieAmator » 7 kwi 2013, o 06:24

Odpukać jak pęknie sworzeń to będziesz miał jazdy. Ja na śniegu pod ciężarówke się kłądłem i sprężarke zmieniałem taka robota, a tu chodzi o twoje bezpieczeństwo i innych choćby małych dzieci.
Korean Maniac!!
NieAmator
Czytacz
 
Posty: 48
Dołączył(a): 29 mar 2013, o 12:23
Lokalizacja: CK

Postprzez DiamondHooligan » 7 kwi 2013, o 18:05

NieAmator napisał(a):Odpukać jak pęknie sworzeń to będziesz miał jazdy. Ja na śniegu pod ciężarówke się kłądłem i sprężarke zmieniałem taka robota, a tu chodzi o twoje bezpieczeństwo i innych choćby małych dzieci.



Mam nadzieje że to będzie coś innego... oby :zalamany:

[ Dodano: 2013-04-18, 19:16 ]
Odkręciłem dziś koło i wygląda to tak:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Chciałbym się zapytać co do tych blaszek na zaciskach, czy one mogą powodować stukot podczas wolnej jazdy ? dodam tylko że latają jak chcą wraz z szczękami.
To nie tylko samochód, lecz kawałek życia...
Avatar użytkownika
DiamondHooligan
Czytacz
 
Posty: 106
Dołączył(a): 30 mar 2013, o 14:02
Lokalizacja: Żary

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Układ kierowniczy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości