twardy pedał i hamuje najpierw tył

Wszytko co zwiazane z układem hamulcowym

Moderator: Moderator

twardy pedał i hamuje najpierw tył

Postprzez TOMEK 84 » 2 kwi 2009, o 20:59

panowie mam problem
jak odpalam rano golfa to zanim przekrece kluczyk to przyciskam pedał hamulca zawsze był miękki ale od 2wuch dni jest twardy nie moge go wcisnąc
ale jak go odpale to zachowuje się normalnie
lecz jak nim rusze i sie rospedze wcisne hamulec w podłoge to autko staje w poprzek drogi (tak jak bym reczny zaciągną) przednie koła sie nie blokują tylko tył a nigdy tak nie miałem dodam jeszcze ze z tyłu mam bebny i jezdze na 17to calowych laczkach i nigdy nawet przy ostrym hamowaniu nie blokowało mi tyłu
Avatar użytkownika
TOMEK 84
Members
 
Posty: 806
Dołączył(a): 15 lip 2008, o 20:45
Lokalizacja: INOWROCŁAW :)

twardy pedał i hamuje najpierw tył

 

Postprzez morsdicti » 3 kwi 2009, o 12:01

a koła się normalnie toczą z tyłu czy jest opór :) ? podczas normalnej jazdy lub toczeniu się na luzie ? bo raczej płyn to chyba nie jest bo mówisz że jak auto stoi o sobie go rano zapalasz to tak sie dzieje i raczej tu byś miał miękki a nie twardy pedał .... :)

jak to diesel to może vacu-pompa padaka ...zle zasysa powietrze. serwo ? :) ale raczej na pewno ta pompa podciśnieniowa .... zobacz czy się przwód nie odpiął, przetarł rozłączył (bo są ze sobą zespolone) i czy pompka dobrze ssie powietrze. niestety nie wiem gdzie w TDI jest ta pompa vacum he
morsdicti
Members
 
Posty: 625
Dołączył(a): 1 lis 2008, o 23:55
Lokalizacja: Pomorskie

Postprzez TOMEK 84 » 3 kwi 2009, o 14:47

oki dzieki wielkie dzis sie pobawie z tym

pozdro
Avatar użytkownika
TOMEK 84
Members
 
Posty: 806
Dołączył(a): 15 lip 2008, o 20:45
Lokalizacja: INOWROCŁAW :)


- - -



Powrót do Układ hamulcowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości