Szorowanie w lewym tylnim kole

Wszytko co zwiazane z układem hamulcowym

Moderator: Moderator

Szorowanie w lewym tylnim kole

Postprzez PHARMACY » 23 sty 2009, o 20:57

Witam. Od jakiegos tygodnia dało sie słyszec szorowanie w lewym tylnim kole podczas hamowania. Musze powiedziec iz w trakcie zmiany ogumienia na zimowe (ok 2 miesiecy temu) musiałem zdejmowac bęben (długa historia z zerwaną szpilką podczas dokręcania koła), a ze nie mogłem go z powrotem załozyc dałem go do przetoczenia. Dzisiaj zauważyłem ze szorowanie pojawia sie nawet przy swobodnej jeździe. Jak myslicie czy chodzi o same łozyska, czy moze to jest wina szczek. Wspomne iz nie były one zużyte.
PHARMACY
Berbeć
 
Posty: 2
Dołączył(a): 11 paź 2007, o 17:19
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński

Szorowanie w lewym tylnim kole

 

Postprzez KUBALA » 23 sty 2009, o 22:56

witaj
jak najszybciej sciągnij bęben napewno coś się urwało ( jeżeli jest tak jak muwisz i szczęki są jeszcze grube )
zastanawia mnie tylko fakt dlaczego toczony był bęben do używanych szczęk ?????????? 8-)

[ Dodano: 2009-01-23, 22:00 ]
raczej skończyła się szczęka ,
a wspawie toczenia to zakładając ponownie bęben trzeba skręćić trochę samoregulator a nie toczyć bęben.
pozdro
ostrego hamowania :padam:
czarna perła
Avatar użytkownika
KUBALA
Czytacz
 
Posty: 29
Dołączył(a): 28 maja 2008, o 10:15
Lokalizacja: SKWIERZYNA

Postprzez kruchy_ » 24 sty 2009, o 00:07

KUBALA napisał(a):wspawie toczenia to zakładając ponownie bęben trzeba skręćić trochę samoregulator a nie toczyć bęben.


dokladnie tak

KUBALA napisał(a):raczej skończyła się szczęka


albo ktos zapomnial o ktores ze sprezyn
Avatar użytkownika
kruchy_
Badacz tematu
 
Posty: 205
Dołączył(a): 25 wrz 2008, o 23:01
Lokalizacja: Lublin


- - -



Powrót do Układ hamulcowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości