Świeci się kontrolka recznego. Pomocy !

Wszytko co zwiazane z układem hamulcowym

Moderator: Moderator

Świeci się kontrolka recznego. Pomocy !

Postprzez Piekal » 9 sty 2014, o 19:55

Witam dzis wyjalem zarowke z kontrolki od abs i mam taki problem ze teraz swieci mi sie kontrolka od recznego,nawet gdy teraz wloze ta zarowke to i tak sie swieci kontrolka recznego.ale gdy odlacze cala kostke od kontrolek abs i poduszek to jest ok. Moze mozna jakos kable zmostkowac ? Sa 3 kable od abs i 3 kable od poduszek. Prosze o pomoc bo sprzedaje auto i nie chce zebysie co kolwiek swiecilo.
Piekal
Badacz tematu
 
Posty: 292
Dołączył(a): 22 sie 2012, o 12:32
Lokalizacja: Dzierzno

Świeci się kontrolka recznego. Pomocy !

 

Postprzez muchomorek165 » 10 sty 2014, o 15:56

Napraw a nie kogoś chcesz uraczyć prowizorką. A jak komuś sie coś stanie to co zrobisz?

Sprawdż poziom płynu hamulcowego, i czujnik od dżwigni ręcznego.
Jak nie podłacz pod Vaga i zobacz co nie tak jest.
muchomorek165
Czytacz
 
Posty: 71
Dołączył(a): 19 lis 2013, o 17:04
Lokalizacja: Kalisz

Postprzez Kacper Zych » 10 sty 2014, o 23:15

Zmostkowanie głupiej lampki zajmuje więcej czasu niż zmiana tego głubiego czujnika przy kole. Sprawdz na vagu który. To kosztuje 35zł ew podpięcie do kompa jak nie potrofisz 20zł. Jak sprzedajesz z usterką to lepiej żeby nowy właścicel o niej wiedzał bo jak sie skuma, że ją tak perfidnie zamaskowałeś może kazać ci ja usunąć lub odstąpić od umowy ( chyba, że w umowie zaznaczysz, że nie ponosisz odpowiedzialności za wady ukryte mogące się ujawnić podczas eksploatacji pojazdu ;-)
Ostatnio edytowano 11 sty 2014, o 09:39 przez Kacper Zych, łącznie edytowano 1 raz
Kacper Zych
Czytacz
 
Posty: 80
Dołączył(a): 19 cze 2013, o 23:44
Lokalizacja: Prg

Postprzez fiszerman » 12 sty 2014, o 00:27

napraw raz a porządnie a nie jakaś prowizorka, wyniesie Cie to pewnie parę złotych a przynajmniej będziesz spał spokojnie i nie myślał o tym czy nowy właściciel już przypakował w drzewo czy jeszcze nie.
fiszerman
Czytacz
 
Posty: 91
Dołączył(a): 6 paź 2012, o 17:05
Lokalizacja: WSE


- - -



Powrót do Układ hamulcowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości