Przewody hamulcowe

Wszytko co zwiazane z układem hamulcowym

Moderator: Moderator

Przewody hamulcowe

Postprzez Michall » 11 gru 2013, o 11:43

Witam, moglby ktos mi podać ilosc oraz dlugosc przewodow hamulcowych?do gti abs eds?
Byłem w sklepie w celu kupienia nowych wszystkich miedzianych przewodow,ale problem w tym ze oni w katalogu maja podane 6 przewodow a wedlug mnie jest ich az 8,czyli:
2x od pompki na przednie kola
2xdlugie na tyl do kolektora sily hamowania
2xkrotkie od kolektora...do elastycznego przewodu gumowego przy belkach
2xkrotkie od przewodu (gumowego przy belkach)do przewodu elastycznego przy zaciskach
Czyli wychodzi 8 a nie 6 przewodow.
Prosze o wyjasnienie sytulacji.Kolektor sily hamowania mialem przy bebnach,mam nowa belke od gti i tez tam jest, a wszystkie gti maja ABS-Y.Chce zalozyc serwo od vr6 abs eds,moze wtedy trzeba obejsc ten kolektor?
Michall
Czytacz
 
Posty: 60
Dołączył(a): 3 mar 2013, o 13:12
Lokalizacja: abcd

Przewody hamulcowe

 

Postprzez Paweu » 11 gru 2013, o 20:44

Michall napisał(a):Prosze o wyjasnienie sytulacji.


Przewody na belce nie są skatalogowane.

Poczytaj ten temat : http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=183&t=449818 wałkowane trochę i szkoda się powtarzać . ;-)
Avatar użytkownika
Paweu
Members
 
Posty: 4281
Dołączył(a): 6 maja 2011, o 17:34
Rocznik: 1111
Silnik: 0.8
Paliwo: CNG
Nadwozie: cabrio

Postprzez pablomed » 11 gru 2013, o 23:39

Michall napisał(a):2xkrotkie od kolektora...do elastycznego przewodu gumowego przy belkach
czyli tych niema w katalogach i tylko lewy jest krótki a prawy długi i masz to podane na forum trzeba zamówić na wymiar.
pablomed
Members
 
Posty: 5992
Dołączył(a): 3 sie 2008, o 18:01
Lokalizacja: małopolskie

Postprzez Michall » 11 gru 2013, o 23:47

Czyli mialem racje,dziwne ze takich podstaw nie maja w katalogu,jak ktos ma dostep do informacji prosze o podanie dlugosci wszystkich 8 przewodow
Michall
Czytacz
 
Posty: 60
Dołączył(a): 3 mar 2013, o 13:12
Lokalizacja: abcd

Postprzez prezesik » 12 gru 2013, o 01:56

Paweu_mk3 napisał(a):
Michall napisał(a):Prosze o wyjasnienie sytulacji.


Przewody na belce nie są skatalogowane.

Poczytaj ten temat : http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=183&t=449818 wałkowane trochę i szkoda się powtarzać . ;-)

przewody na belce brałem 40 cm

[ Dodano: 2013-12-12, 00:57 ]
Michall napisał(a):Witam, moglby ktos mi podać ilosc oraz dlugosc przewodow hamulcowych?do gti abs eds?
Byłem w sklepie w celu kupienia nowych wszystkich miedzianych przewodow,ale problem w tym ze oni w katalogu maja podane 6 przewodow a wedlug mnie jest ich az 8,czyli:
2x od pompki na przednie kola
2xdlugie na tyl do kolektora sily hamowania
2xkrotkie od kolektora...do elastycznego przewodu gumowego przy belkach
2xkrotkie od przewodu (gumowego przy belkach)do przewodu elastycznego przy zaciskach
Czyli wychodzi 8 a nie 6 przewodow.
Prosze o wyjasnienie sytulacji.Kolektor sily hamowania mialem przy bebnach,mam nowa belke od gti i tez tam jest, a wszystkie gti maja ABS-Y.Chce zalozyc serwo od vr6 abs eds,moze wtedy trzeba obejsc ten kolektor?

taki problem pomierzyć i dołożyć zapas 30 cm?
U siebie mierzyłem metrówką każdy przewód i dobrałem na wymiar w sklepie, teraz mam wszystkie nówki :hyhy:
Avatar użytkownika
prezesik
Members
 
Posty: 4869
Dołączył(a): 25 lut 2008, o 20:06
Lokalizacja: Łęczyca

Postprzez Michall » 12 gru 2013, o 10:11

problem taki ze ja nie miałem abes-ów tylko bębny stylu, wiec całkiem inaczej to wyglądało:),wszystkie przewody dawno dawno temu zerwane
Druga sprawa moze ktos u siebie ma pompe abs and eds i wtedy nie ma kolektora sily hamowania,sprawa do wyjasnienia,bo jedne maja drugie nie.
Michall
Czytacz
 
Posty: 60
Dołączył(a): 3 mar 2013, o 13:12
Lokalizacja: abcd

Postprzez pablomed » 13 gru 2013, o 00:15

oł dżisis kolego. Brakujące mają 170 mm lewy 1700 prawy resztę masz na tysiącu stron w necie http://pwpnet.pl/index.php?l=pl&s=prod& ... 91%3E06.94

jeszcze zwróć uwagę na końcówki bo przy pompie abs są chyba grubsze . Pozostałe to typowe 10-ki
pablomed
Members
 
Posty: 5992
Dołączył(a): 3 sie 2008, o 18:01
Lokalizacja: małopolskie


- - -



Powrót do Układ hamulcowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości