Pompa ABS EDS (umiejscowienie)

Wszytko co zwiazane z układem hamulcowym

Moderator: Moderator

Pompa ABS EDS (umiejscowienie)

Postprzez Michall » 8 lut 2014, o 23:44

Pytanie przede wszystkim do osob posiadajacych golfa z silnikiem 2,0 16V abf

Posiadam pompe od anglika abs/eds wyglada tak http://tablica.pl/oferta/swap-abs-eds-v ... 4fQkP.html czy jest mozliwosc zamontowania jej?czy znajdzie sie miejsce?bo trudno mi to ocenic bez wstawionego silnika,musze nowe lapy dorobic,boje sie ze linka sprzegla albo skrzynia czy cos innego bedzie przeszkadzala,sa trzy opcje zeby ja zamontowac zaraz z boku na wyskosci zbiorniczka poziomo, albo pod spodem pod pompa hamulcowa poziomo,lub przed zbiorniczkiem ale to aparat zaplonowy chyba bedzie przeszkdzal.
Probuje uniknac kolejnych kosztow bo pompe juz mam kupiona,wiec jezeli ktos ma jakis pomysl prosze o pomoc,a jesli nikt nic nie wymysli pozytywnego to trudno kupie kolejna;/
Michall
Czytacz
 
Posty: 60
Dołączył(a): 3 mar 2013, o 13:12
Lokalizacja: abcd

Pompa ABS EDS (umiejscowienie)

 

Postprzez murgen » 9 lut 2014, o 00:47

A czym ta pompa sie rozni od zwyklej pompy abs jaka miales zamontowana wczesniej ??
Avatar użytkownika
murgen
Gaduła
 
Posty: 454
Dołączył(a): 27 lip 2012, o 07:29
Lokalizacja: podkarpacie

Postprzez Michall » 9 lut 2014, o 01:05

wczesniej nie mialem abs-ow:) rozni sie od innych pomp abs ksztaltem i przede wszystkim mocowaniem, ma dwa uchwyty ktore byly przykrecone do scianki grodziowej co w moim przypadku jest niemozliwe,normalnie pompki sa przykrecone do serwa,trzeba wymyslec inne rozwiazanie, ale nie wiem czy wystarczy miejsca, dlatego szukam informacji a pionowo nie da sie tego zamontowac ani bokiem,tak jak to wyglada przy tej pompie

https://www.google.pl/search?q=pompa+ed ... B615%3B461

musze miec poziomo z oku zbiorniczka albo przed tylko nie wiem czy miejsca starczy itp
Michall
Czytacz
 
Posty: 60
Dołączył(a): 3 mar 2013, o 13:12
Lokalizacja: abcd


- - -



Powrót do Układ hamulcowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 6 gości