Moderator: Moderator
Posty: 4
• Strona 1 z 1
[Nie działa ABS] po wymianie czujnika.
Witam mam golfa 3 z abs . Kupując auto sprzedawca mówił że abs nie działa bo czujnik ley przód i tył jest walnięty. Wymieniłem przód lewy i sprawdziłem abs zaczą działać . Od tamtej pory auto stało ok tygodnia nie jeżdżone . Dziś wsiadłem w auto i kontrolka się nadal świeci analogicznie abs też przestał działać. Co mogło się przez te pare dni stać ?
- jakfra007
- Berbeć
- Posty: 1
- Dołączył(a): 15 wrz 2017, o 02:12
- Rocznik: 1997
- Silnik: 1.8
- Paliwo: PB+LPG
- Nadwozie: 5-drzwiowe
Re: [Nie działa ABS] po wymianie czujnika.
Trzeba sprawdzić czy wszystkie czujniki są dobre, czy nie zaśniedziały połączenia przewodów elektrycznych, czy tarcze są czyste od ABS-u, czy pompa nie wysiadła albo nie trzyma ciśnienia.
-

Lukaszmajamen - Berbeć
- Posty: 12
- Dołączył(a): 16 mar 2014, o 17:49
- Lokalizacja: Świdnik-Lublin-Kraśnik
- Rocznik: 1993
- Silnik: 1.8 90KM
- Paliwo: PB+LPG
- Nadwozie: 5-drzwiowe
Re: [Nie działa ABS] po wymianie czujnika.
do tej pory to już pewnie zrobił. 

-

Paweu - Members
- Posty: 4281
- Dołączył(a): 6 maja 2011, o 17:34
- Rocznik: 1111
- Silnik: 0.8
- Paliwo: CNG
- Nadwozie: cabrio
Re: [Nie działa ABS] po wymianie czujnika.
Jak podejść w ogóle do montażu czujników cofania? Podjąłem decyzję o zamontowaniu takich czujników i w internecie trafiłem na stronę https://mojamarka.pl/blog/jakie-czujnik ... -ich-monta Nawet wygląda dobrze ta firma na pierwszy rzut oka, ale jestem totalnie zielony w tych sprawach, więc potrzebuje wsparcia.
-

mhagenes - Berbeć
- Posty: 4
- Dołączył(a): 12 wrz 2019, o 10:32
- Lokalizacja: Wola
- Rocznik: 2012
- Silnik: 2.5
- Paliwo: PB+LPG
- Nadwozie: 5-drzwiowe
Posty: 4
• Strona 1 z 1
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości
