plyn hamulcowy ?

Wszytko co zwiazane z układem hamulcowym

Moderator: Moderator

plyn hamulcowy ?

Postprzez ogryzek » 6 cze 2008, o 19:00

witam mam taki problem kilka tygodni temu sprawdzilem ilosc plynu hamulcowego w swoim golfie i bylo troche ponad minimum a teraz sprawdzalem i mam maximum-hamulce zyleta hamowanie 1 klasa-czy to nie dziwne?prosze pwiedzcie mi co jest grane ?z gury dziekuje.
Ostatnio edytowano 7 cze 2008, o 19:45 przez ogryzek, łącznie edytowano 1 raz
ogryzek
Badacz tematu
 
Posty: 190
Dołączył(a): 9 lis 2007, o 20:08
Lokalizacja: Jelcz-Lasko(PL)~Selby(UK)

plyn hamulcowy ?

 

Postprzez SotoM » 7 cze 2008, o 00:11

jak zobaczyłeś min w zbiorniczku to byłeś po tym gdzies w warsztacie na wymianie klocków hamulcowych??bo jesli tak, to poprostu cofnieto w zacisku tłoczek po to aby mozna było założyć nowe klocki i wtedy to poziom w zbiorniczku wzrasta do max. chyba ze ktos ci dolał poprostu płynu. to raczej niemożliwe aby tak sam sobie poziom w zbiorniczku wzrusł do maxa.
Mój były SotoMoVWóz

Powered by diesel inside -by Leopard
Avatar użytkownika
SotoM
Members
 
Posty: 4053
Dołączył(a): 22 lip 2007, o 12:45
Lokalizacja: Szczecin
Rocznik: 2007
Silnik: BRD
Paliwo: ON
Nadwozie: kombi

Postprzez ogryzek » 7 cze 2008, o 18:22

wiem ze to niemozliwe dlatego pisalem ze to dziwne.a klocki i tarcze przud i tyl sam zmienialem ale durz szybciej niz zauwarzylem ten problem.pozatym gdzie tu w anglii znajdziesz dobrego mechanika-niema takich-nie wspomne o kosztach bo biora za moto godzine a im sie nigdy nie spieszy-hi hi!!!!
ogryzek
Badacz tematu
 
Posty: 190
Dołączył(a): 9 lis 2007, o 20:08
Lokalizacja: Jelcz-Lasko(PL)~Selby(UK)

Postprzez SotoM » 12 cze 2008, o 17:58

sprawdź siłownik sprzęgła jeśli masz hydrauliczne sprzęgło. miałem ten sam motym co ty ale w audi a6 cofało płyn hamulcowy do zbiorniczka. okazało sie ze siłownik sprzegła był walniety. a jesli masz sprzegło na linke to.... wybacz nie mam zielonego curwa pojęcia....masz hamulce zagadkę...
Mój były SotoMoVWóz

Powered by diesel inside -by Leopard
Avatar użytkownika
SotoM
Members
 
Posty: 4053
Dołączył(a): 22 lip 2007, o 12:45
Lokalizacja: Szczecin
Rocznik: 2007
Silnik: BRD
Paliwo: ON
Nadwozie: kombi


- - -



Powrót do Układ hamulcowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości