Piszczymy , ojjj piszczymy...

Wszytko co zwiazane z układem hamulcowym

Moderator: Moderator

Piszczymy , ojjj piszczymy...

Postprzez IntruZZ » 11 lis 2013, o 11:14

Panowie piszczy, piszczy mi koło lewe... się nagrzeje trochę auto i po delikatnym ruchu w lewo kierownicą słychać metaliczny obrotowy pisk... Felga czasami się grzeje.... klocki wzrokowo wyglądają w porządku , zacisk trzyma ?? Dodam , że na piszczenie pomaga czasami wciśnięcie hamulca delikatnie jak nie pomaga to ciut mocniej i na jakiś czas przestaje piszczeć .... a teraz sedno co najlepsze.... ja miałem robioną głowicę ogólnie cały silnik i strasznie kontroluję wszystko się się w nim dzieje , głównie poziom płynu chłodniczego ... i po takiej piszczącej jeździe na parkinu otworzyłem maskę do góry (lewa strona piszczy) prawym bokiem auta od pasażera zacząłem uciskać auto żeby rozbujać i widzieć jak tam płyn pracuje i co ciekawe kiedy uginałem prawą stronę z lewego koła wydobywał się właśnie ten znajomy delikatny pisk ?? WTF ?
Ostatnio edytowano 11 lis 2013, o 11:18 przez IntruZZ, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
IntruZZ
Czytacz
 
Posty: 143
Dołączył(a): 13 maja 2013, o 20:22
Lokalizacja: Sokołów Podlaski WSK

Piszczymy , ojjj piszczymy...

 

Postprzez mateusz_918 » 11 lis 2013, o 13:02

jak się koło grzeje to cylinderek hamulca się zapiekł i nie odbija do końca, trzeba by było rozebrać i przeczyścić, no i zestaw naprawczy rzecz jasna ;)
mateusz_918
Gaduła
 
Posty: 444
Dołączył(a): 28 paź 2012, o 17:51
Lokalizacja: Lech Poznań
Rocznik: 96
Silnik: 1.9 AFN
Paliwo: ON
Nadwozie: 5-drzwiowe


- - -



Powrót do Układ hamulcowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości