PISZCZENIE W HAMULCACH.

Wszytko co zwiazane z układem hamulcowym

Moderator: Moderator

PISZCZENIE W HAMULCACH.

Postprzez e-piotrek » 23 cze 2008, o 21:36

Czesc wszystkim ma problem cos mi piszczy w przednim prawym kole (chyba) jak jade z mala predkoscia , a jak wcisne hamulec to przestaje .Co to moze byc ? Przegladalem tematy i bylo kilka podobnych artykolow ale nikt konkretnie nieodpowiedzial jaka jest przyczyna tego i jak to naprawic .Moze ktos to przerabial i poradzil sobie z tym piszczeniem ?I gdybyscie mogli napisac jak sie sciaga przednie hamulce i klocki bo niewiem :roll: Dzieki za odpowiedzi.
Avatar użytkownika
e-piotrek
Czytacz
 
Posty: 121
Dołączył(a): 20 mar 2008, o 10:45
Lokalizacja: Nisko/Podkarpacie

PISZCZENIE W HAMULCACH.

 

Postprzez SotoM » 23 cze 2008, o 23:28

hehe ;-) mam ten sam problem i jak narazie doszedłem do tego ze wina tkwi włozysku piasty do której jest zamocowana tarcza hamulcowa. a ze jest luz na łozysku to piasta sie przekasza razem z tarczą i ociera o klocek hamulcowy. ale u ciebie to moze być kwestia przeczyszczenia przednich zacisków i jażm klocków...pojeź na warsztat i niech ci to zrobia czyszczenie za strone kosztuje 30zł. to duzo misania abys sam sobioe to zrobił. jeszcze cos nie chcąco sobie zepsujesz....
Mój były SotoMoVWóz

Powered by diesel inside -by Leopard
Avatar użytkownika
SotoM
Members
 
Posty: 4053
Dołączył(a): 22 lip 2007, o 12:45
Lokalizacja: Szczecin
Rocznik: 2007
Silnik: BRD
Paliwo: ON
Nadwozie: kombi


- - -



Powrót do Układ hamulcowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości