Piszczenie przy puszczaniu hamulca

Wszytko co zwiazane z układem hamulcowym

Moderator: Moderator

Postprzez Eero » 1 kwi 2009, o 13:39

Czyli te miejsca są między szczękami, a tą tarczą widoczną z tyłu? Czyli na tym zdjęciu nie widać w rzeczywistości tych miejsc? Tylko zaznaczyłeś ich położenie pod powierzchnią szczęk, tak? Czyli w pozycji- na tym zdjęciu nie da się chyba dobrze tego nasmarować i trzeba zdjąć te szczęki i posmarować pod nimi w tych miejscach co zaznaczyłeś, tylko pod spodem. Czy tak jest?

[ Dodano: 2009-04-01, 13:51 ]
marcinkoz2910 napisał(a):Dokładnie tak jak pisze SotoM

Na foto zaznaczyłem o które miejsca chodzi są to po 3 punkty gdzie szczęka ociera się o tą tarczę za bębnem i je trzeba nasmarować !! !! !! Dobra lampa i gdy się poświeci na tył szczęki to widać te miejsca.

P.S. Mam nadzieje że opolanin, nie bedzie miał nic przeciwko bo skorzystałem z jego foto z fotoporady na temat wymiany łożysk w tylnych kołach.

[url=http://images49.fotosik.pl/95/71ec4b6292b8cc0dmed.jpg]Obrazek[/URL]


I w jaki sposób zdjąć te szczęki- jeśli trzeba?
Eero
Czytacz
 
Posty: 140
Dołączył(a): 29 mar 2009, o 21:20
Lokalizacja: Północ

 

Postprzez marcinkoz2910 » 1 kwi 2009, o 14:14

Eero, tak na foto tego nie widać te miejsca są pod szczękami

Nie nie zdejmujesz bierzesz na palec smar i wkładasz tam palec i smarujesz dość dokładnie uważając co by nie posmarować okładzin na szczęce

Ja miałem miedź w spreju więc popsikałem po tych miejscach w każdym kole i jest już cisza i spokój :ok:
Avatar użytkownika
marcinkoz2910
Members
 
Posty: 4293
Dołączył(a): 20 lip 2008, o 15:16
Lokalizacja: Pogórze /k. Skoczowa

Postprzez Eero » 1 kwi 2009, o 14:23

marcinkoz2910 napisał(a):Eero, tak na foto tego nie widać te miejsca są pod szczękami

Nie nie zdejmujesz bierzesz na palec smar i wkładasz tam palec i smarujesz dość dokładnie uważając co by nie posmarować okładzin na szczęce

Ja miałem miedź w spreju więc popsikałem po tych miejscach w każdym kole i jest już cisza i spokój :ok:

Ok, dzięki!
Eero
Czytacz
 
Posty: 140
Dołączył(a): 29 mar 2009, o 21:20
Lokalizacja: Północ

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Układ hamulcowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości