Nie odbija ręczny !

Wszytko co zwiazane z układem hamulcowym

Moderator: Moderator

Nie odbija ręczny !

Postprzez marek9 » 18 mar 2008, o 11:37

Witam
Nie odbija mi linka w tylnym prawym kole. Wersja Gt tarczy z tyłu.Wymienilem linki na nowe ale to samo. Jakis mechanizm w tylnym kole trzyma.Co to moze byc ? Jak zaciagne reczny to musze sie pozniej klasc pod smaochod i odbijac mloteczkiem co by linka odbila.

jakies pomysly ?
Maro
marek9
Czytacz
 
Posty: 41
Dołączył(a): 10 mar 2008, o 22:22
Lokalizacja: Warszawa

Nie odbija ręczny !

 

Postprzez tigerrr » 18 mar 2008, o 13:22

Mój pomysł to zablokowane cylinderki (ze strości lub uszkodzone), spróbuj może zdjąć koło i wtedy zaciągnąć i puścić ręczny, zobaczysz czy odbiją czy staną w miejscu
Czerwona strzała
tigerrr
Berbeć
 
Posty: 9
Dołączył(a): 7 mar 2008, o 09:14
Lokalizacja: Lublin

Postprzez mietek » 22 mar 2008, o 00:31

srubokret i walnij mlotkiem lekko i sie odwiesza mi sie tak nonstop wieszalo to sie dzieje jak zadko uzywasz recznego
mietek
Badacz tematu
 
Posty: 166
Dołączył(a): 22 sty 2008, o 13:31
Lokalizacja: oldenburg

Postprzez Jarull » 10 kwi 2008, o 20:07

ja tez mam to samo. mysle ze to sprezyna nie obbija
Avatar użytkownika
Jarull
Czytacz
 
Posty: 102
Dołączył(a): 20 gru 2007, o 22:33
Lokalizacja: Pruszków

Postprzez RangerDN » 22 kwi 2008, o 17:38

Własnie mam ten sam problem i widze ze temat tu niezakonczony... co mam zrobic jezeli mi reczny nieodbija?? Dzis wziolem i poluznilem linke, odbilem ten mechanizm do konca, popsiklem wielokrotnie WD-40 i ruszałem tym aby dobrze sie wsmarowalo z nadzieja ze sie rozrusza... lecz efekt koncowy zerowy gdyz 2 razy zaiągłem reczny i znowu nieodbija!! Co moge jeszcze z tym zrobic... :-o z tylu niemam bębnow lecz tarcze więc cylinderki odpadaja... prosze o pomoc
Pozdrawiam
RangerDN
Czytacz
 
Posty: 125
Dołączył(a): 2 mar 2008, o 13:20
Lokalizacja: Jaworzno

Postprzez marek9 » 24 kwi 2008, o 13:12

ja dokladnie to samo...Problem nadal nie rozwiazany,Tez mam tarcze....Smarownaie nie pomoglo .Linki sa nowe.Mechanik stwierdzil ze trzeba by bylo rozkrecic i popatrzec hehe
Maro
marek9
Czytacz
 
Posty: 41
Dołączył(a): 10 mar 2008, o 22:22
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez festerooo » 2 maja 2008, o 03:31

TRZEBA ZACISK HAMULCA ZWALIĆ ROZEBRAĆ ORINGI WYMIENIĆ POCZYŚCIĆ I BĘDZIE działać L;INEK NIE MA CO ruszać JAK SA DOBRE.NAJLEPIEJ ZLECIĆ TO MECHANIKOWI.Z HAMULCAMI NIE MA żartów I SAMEMU NIE POLECAM ROBIĆ Z TYM :roll:
festerooo
Berbeć
 
Posty: 9
Dołączył(a): 29 kwi 2008, o 23:32
Lokalizacja: wadowice


- - -



Powrót do Układ hamulcowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości