Klocki i tarcze Mikoda

Wszytko co zwiazane z układem hamulcowym

Moderator: Moderator

Klocki i tarcze Mikoda

Postprzez hellaflush » 15 wrz 2014, o 22:25

Szukam info od osób, które miały założone tarcze i klocki Mikoda. Mam zamiar kupić tarcze wentylowane nawiercane i nacinane Mikoda 0215 i klocki Mikoda 70215. Zastanawiam się czy warto kupić akurat te czy dołożyć do czegoś lepszego? Nie miałem nigdy styczności akurat z tą firmą więc szukam jakiś informacji :)
Avatar użytkownika
hellaflush
Gaduła
 
Posty: 802
Dołączył(a): 10 maja 2012, o 17:02
Lokalizacja: 71

Klocki i tarcze Mikoda

 

Postprzez Asfalt » 22 paź 2014, o 03:46

Drugi rok jeżdżę na tych tarczach, wyrwałem za śmieszne pieniądze. Dużo nie jeździłem ale za to stygły tylko w garażu :P Założone miałem klocki ATE, aż nie mogłem wyjść z podziwu że tak długo na jednych klockach jeżdżę. :zdziwko: Ale za to jak na jeden komplet klocków to trochę za dużo tej tarczy zniknęło... I zaczęły pojawiać się pęknięcia przy nawiertach. Jak nie zapomnę to wrzucę zdjęcie ;-)
Asfalt
Berbeć
 
Posty: 3
Dołączył(a): 22 paź 2014, o 02:59
Lokalizacja: Głowno

Postprzez Gesiu_15 » 22 paź 2014, o 09:01

hellaflush, Mikody kupuj tarcze + klocki są świetne :ok: Troszkę mniej znane ale też bdb Bozarto + klocki TRW i auto staje w miejscu :-) Te tarcze i klocki są bardzo dobrego wykonania . Troszkę tańsze ale tylko wentylowane to ATe + klocki ATe .

Kolega miał Mikody i po pół roku jazdy były minimalne ślady zyżyca jak i tarczy i klocków .
Avatar użytkownika
Gesiu_15
Moderator Globalny
 
Posty: 3757
Dołączył(a): 14 kwi 2012, o 21:32
Lokalizacja: Kielce
Rocznik: 1994
Silnik: 2.0 2E GTI
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez szati » 22 paź 2014, o 10:30

Jeździłem na takim zestawie Mikody tylko w Oplu Calibrze. Moje pierwsze testowne hamowanie ze 100km/h i myślałem, że zęby zostawię na kierownicy :-) Jak najbardziej polecam. Dobra jakość za przyzwoite pieniądze :-) Zrobiłem na nich około 20kkm i nie zauważyłem zbytnio oznak zużycia oprócz klocków.
szati
Berbeć
 
Posty: 16
Dołączył(a): 23 maja 2013, o 18:53
Lokalizacja: WGS/OP


- - -



Powrót do Układ hamulcowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google Adsense [Bot] i 19 gości