gorące felgi ??? przod miekki pedal

Wszytko co zwiazane z układem hamulcowym

Moderator: Moderator

Postprzez kajtek » 4 gru 2008, o 09:25

ok ale czy układ może sie sam zapowietrzyć? jeszcze sie z takim przypadkiem nie spotkałem, ENZO_89, a czy Twój problem wystąpił po wymianie klocków czy kiedy to zauważyłeś?
Avatar użytkownika
kajtek
Members
 
Posty: 1559
Dołączył(a): 14 lis 2007, o 12:49
Lokalizacja: ONY Opolskie, NYsa
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

 

Postprzez ENZO_89 » 4 gru 2008, o 18:27

to juz bylo jak kupilem ten samochod....
ENZO_89
Czytacz
 
Posty: 92
Dołączył(a): 3 wrz 2008, o 17:20
Lokalizacja: Lubocz

Postprzez kajtek » 4 gru 2008, o 18:34

podjedz do mechanika tak będzie najprościej, i powiedz mu że szybko Ci sie felgi grzeją, niech zdjagnozuje przyczyne, według mnie nic sie nie dzieje, czasami jak jade sobie w trase to co najwyzej felga jest letnia, ale jak jeżdże po miescie bądz tez duzo hamuje to też mam gorące felgi z przodu jak jezdziłem na alusach to sie tego tak nie odczuwało ale na stalkach bardziej. Jedyną przyczyną prawdziwego przegrzewania sie mogą być trzymające hamulce jeśli natomiast hamulce nie trzymają to wydaje mi sie że nic nie wymyslisz...
Avatar użytkownika
kajtek
Members
 
Posty: 1559
Dołączył(a): 14 lis 2007, o 12:49
Lokalizacja: ONY Opolskie, NYsa
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez malapawel » 5 gru 2008, o 08:54

a ja wam powiem jedno, wczoraj na tvn turbo bylo o hamulach i koles mowil ze jezeli sa objawy identyczne jak twoje to oznacze ze masz plyn hamulcowy do dupy, bo pedal ci wchodzi w podlogetylko podczas hamowania bo sie plyn ham. nagrzewa bo jest bee :P
malapawel
Czytacz
 
Posty: 133
Dołączył(a): 29 sie 2008, o 16:09
Lokalizacja: Białystok
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: kombi

Postprzez SotoM » 6 gru 2008, o 00:49

poprostu jest zbyt duzo wilgoci w płynie hamulcowym.płyn hamulcowy nalezy zmieniać co 2 lata... wymien płyn i pojedź na SKP na rolki - zrób test hamulców i bedziesz wiedział na czym stoisz,jak hamulce łapią czy równo czy nie i do którego koła ewentualnie zjazeć... przynajmniej ułatwienie... a nie skakac od koła do koła i szukać mózgu w dupie...
Mój były SotoMoVWóz

Powered by diesel inside -by Leopard
Avatar użytkownika
SotoM
Members
 
Posty: 4053
Dołączył(a): 22 lip 2007, o 12:45
Lokalizacja: Szczecin
Rocznik: 2007
Silnik: BRD
Paliwo: ON
Nadwozie: kombi

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Układ hamulcowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości