Dziwny metaliczny dzwiek

Wszytko co zwiazane z układem hamulcowym

Moderator: Moderator

Dziwny metaliczny dzwiek

Postprzez ssiiwwyyy » 25 lut 2015, o 19:46

Witam panowie dodam ze pisze z tel i jestem w pracy wiec blendy itp prosze wybaczyc wiec. Ostatnio po 5 latach wymienilem klocki na nowe z ate poprzednio byly zalozone caly nowy zestaw z ate jak wymienialem klocki nagar na tarczy mial z 4mm po wymianie bylo dosyc glosno i czesc nagaru juz nie ma tarlo albo o nowy klocek lub zacisk dzis zrobilo sie wyjatkowo glosno i kolo bylo bardzo rozgrzane prawe i teraz moje pytanie czy to koniec tarczy i nalezy ja wymienic czy lroblem lezy w czyms innym nie wiem co mam zrobic za bardzi nir mam zadnych bic na kierownicy ani pedale podczas hamowania auto jedzie prosto zero problemow jakie propozycje
Avatar użytkownika
ssiiwwyyy
Badacz tematu
 
Posty: 352
Dołączył(a): 21 lis 2011, o 18:21
Lokalizacja: Wrocław

Dziwny metaliczny dzwiek

 

Postprzez MiroGti » 27 lut 2015, o 22:55

Jak było dużo nagaru to pewnie ci klocki nie odbijają ,zacisk do rozebrania wyczyszczenie powierzchni po których pracuje klocek ,wyciągnięcie tłoczka i zobaczenie czy nie ma wżerów lub uszkodzonej gumy na nim przy okazji druga stronę przejrzeć pod tym samym kontem ,odpowietrzyć i cieszyć się z jazdy ;-) Obrazek
przy okazji wyczyścić i nasmarować te prowadnice
Obrazek
moj-golf/black-mk3-by-mirogti-t68213.html

Samochód jest dopiero wtedy szybki, kiedy rano stoisz przed nim i boisz się go otworzyć.
Nadsterowność wzbudza strach w pasażerach. Podsterowność – w kierowcy.
Jeżeli wszystko jest pod kontrolą jedziesz zbyt wolno.
Avatar użytkownika
MiroGti
Forumowy wyjadacz
 
Posty: 856
Dołączył(a): 28 sty 2014, o 20:04
Lokalizacja: KDA
Rocznik: 97
Silnik: 2.0 AGG GTI
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe


- - -



Powrót do Układ hamulcowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości