Czy i jak da rade ?

Wszytko co zwiazane z układem hamulcowym

Moderator: Moderator

Czy i jak da rade ?

Postprzez v12party » 18 cze 2009, o 06:33

Witam. Problem mój dotyczy nie golfa lecz trochę większego auta ale pisze tutaj dlatego ze nie tu spodziewam sie szybszej odpowiedzi a po drugie to nie wiem gdzie mam się pytać no i nie wiem gdzie umieścić powinienem te pytanie, otóż temat tyczy sie tego że od sprzęgła idzie rurka miedziana która toczy płyn gdzie została ona pęknięta w pół i gdzie ucieka z niej płyn do sprzęgła a rurka jest typu godzić co od abs-u . Została założona na to opaska gumowa ale to nie daje rady :( układ jest odpowietrzony i z kalamidki wycieka płyn ale dalej nic i wajcha która powinna ruszać sprzęgło nie rusza się. I mam takie pytanie skoro to rureczka miedziana która została pęknięta w pół to czy da rade ja lutować albo coś takiego ? czy bezie trzeba założyć nową i rozbierać połowę auta ?żeby sie dostać do tego. Z góry dziękuję za odpowiedż.
v12party
Czytacz
 
Posty: 80
Dołączył(a): 26 gru 2008, o 11:37
Lokalizacja: Trzebnica

Czy i jak da rade ?

 

Postprzez SYLWEEQ79 » 18 cze 2009, o 20:07

jesli to miedz i dobrze to odtłuscisz i oczyscisz to można to zespawać dobrze było by naspawać kawałek miedzi na to pęknięcie
Avatar użytkownika
SYLWEEQ79
Members
 
Posty: 596
Dołączył(a): 29 mar 2009, o 22:29
Lokalizacja: PŁOCK / OLSZTYN

Postprzez K@mil » 18 cze 2009, o 20:29

v12party napisał(a):idzie rurka miedziana


jak rurka miedzana to da rade to zespawac :D jedz z tym do gazownika :d takiego co zaklada gaz w domach zespawa Ci to ladnie :) ...

miedziany rurki w domach sa spawane na łaczeniach i trzyma to dlugo lat... wiec w samochodzie nie bedzie problemu mysle :)
Ostatnio edytowano 18 cze 2009, o 20:30 przez K@mil, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
K@mil
POMOCNIK
POMOCNIK
 
Posty: 4895
Dołączył(a): 30 lis 2007, o 19:15
Lokalizacja: NDZ/CT

Postprzez v12party » 18 cze 2009, o 20:30

Aha ok dzięki za pomoc :-D
v12party
Czytacz
 
Posty: 80
Dołączył(a): 26 gru 2008, o 11:37
Lokalizacja: Trzebnica


- - -



Powrót do Układ hamulcowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości