chyba urwana linka:/

Wszytko co zwiazane z układem hamulcowym

Moderator: Moderator

chyba urwana linka:/

Postprzez marcindg » 6 sty 2010, o 17:37

witam mam taki mały problem:) z racji tego ze popadało troche śniegu to postanowiłem troche na ręcznym polatać:)ale długo sie nie nacieszyłem zabawą gdyz po 2 minutach jak zaciągałem ręczny to chyba zerwałem linke:/ o dziwo ręczny dalej trzyma jak pociągne za wajche:).Postanowiłem go podnieść na żabie o zobaczyc czy koła trzymaja i cięzko obrucić ręką ale sie da czyli lekko trzyma ręczny. wiec postanowiłem zobaczyc na linki i u uzywając troche siły to udało mi się normalnie wyjąć jedna :/ czyli chyba sie zerwała :/ tutaj zrobiłem foto
Obrazek i teraz mam pytanie czy dam rade sam ją wymienic??w warsztacie krzykneli mi 80 zł za wymiana i następne 80 za linke:/ a auto potrzebuje na piątek a oni dopiero w piątek moga zająć sie moim autem i teraz jestem w kropce.
marcindg
Berbeć
 
Posty: 3
Dołączył(a): 5 wrz 2009, o 17:06
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

chyba urwana linka:/

 

Postprzez Goral1985 » 6 sty 2010, o 22:13

Ja jak kupilem swojego golfa pierwsze co to wymienialem linke recznego ;-) ,i jest to proste jak konstrukcja cepa,ale ja mam tarcze a ty bebny,wiec niewiem jak u ciebie ale ja bym sie sam zabieral!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D napewno podobnie jak u mnie!!! Radze robic to na kanale!!!! bo od spodu lepszy dostep
Avatar użytkownika
Goral1985
Badacz tematu
 
Posty: 300
Dołączył(a): 22 gru 2009, o 19:48
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Postprzez pablomed » 6 sty 2010, o 22:40

marcindg, polska linka podróba dobrej jakości kosztuje 2 dychy a wymiana jest dość banalna jak kolega wyżej pisze
pablomed
Members
 
Posty: 5992
Dołączył(a): 3 sie 2008, o 18:01
Lokalizacja: małopolskie


- - -



Powrót do Układ hamulcowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości