Moderator: Moderator
wyszlo dopiero wtedy jak zdjalem pasek z pompy i sam sobie reka pokrecilem rzezilo, chrobotalo praktycznie nie mnozna bylo przekrecic pompy recznie masakra kupilem nowa pompe 480zl + pasek wymienilem no i plyn i heja wszystko jest okUżytkownicy przeglądający ten dział: Google Adsense [Bot] i 4 gości