Brak hamulca. Twardy pedal

Wszytko co zwiazane z układem hamulcowym

Moderator: Moderator

Brak hamulca. Twardy pedal

Postprzez 2ziomus » 2 lip 2014, o 21:31

Witam mam problem. Ostatnio walnal mi napinacz razem z rolka, postawilem u mechanika wymienil mi cala ta lape z rolka( napinacz z rolka) Wyjechalem od mechanika i po 15km zaswiecila sie kontrolka oleju, zajrzalem i okazalo sie, ze cieknie z czujnika oleju szarego, od razu wymienilem dwa chociaz dalej kontrolka miga i piszczy(stan jest oleju) Do tego wsiadam z rana na drugi dzien i nie ma hamulca. Pedal twardy naciskasz i nic nie hamuje. DObrze, ze odjechalem okolo 50m od domu, jakos go wyhamowalem, Co to moze byc? jest to 1.9tdi. 95r, kombi. w hamulcach wymienilem chyba wszystko oprócz plynu, tarcze nowe klocki szczeki itp itd... Olej tez wymieniam na biezaco po 10tys.km... Moze to wina mechanika bo nic sie z nim nie dzialo nigdy. Ktos jakies pomysly??
Ostatnio edytowano 2 lip 2014, o 21:32 przez 2ziomus, łącznie edytowano 1 raz
2ziomus
Berbeć
 
Posty: 9
Dołączył(a): 15 sty 2014, o 21:49
Lokalizacja: Lubsko

Brak hamulca. Twardy pedal

 

Postprzez prezesik » 3 lip 2014, o 01:58

Może masz nieszczelny przewód idący od silnika do serwa, podciśnienie z silnika wspomaga hamowanie.
Avatar użytkownika
prezesik
Members
 
Posty: 4869
Dołączył(a): 25 lut 2008, o 20:06
Lokalizacja: Łęczyca

Postprzez 2ziomus » 5 lip 2014, o 00:40

niestety. Dzisiaj mechanik sprawdzil i caly naped waku wysiada. Nie obedzie sie bez wyciagania silnika co sie juz chyba nie oplaca. Golf juz przejechal chyba swoje. :dobani:
2ziomus
Berbeć
 
Posty: 9
Dołączył(a): 15 sty 2014, o 21:49
Lokalizacja: Lubsko


- - -



Powrót do Układ hamulcowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron