Rozrywanie łaczników IC w AAZ

Wszystkie informacje o turbosprężarkach, chiptuningu i podnoszeniu mocy.

Moderator: Moderator

Rozrywanie łaczników IC w AAZ

Postprzez karp » 3 lip 2014, o 21:56

Witam
Prace nad moim golfem trwają
Założyłem IC od TDI .
Turbo ustawione na 2 biegu przy 60km/h około 0.8 -1bar
Maksymalnie przy 3,2tys obr/min 1,8bar.
Mam takowy problem ze gdy jadę na 5 ze spadkiem drogi ciągnę do max-v około150-170 to jest ok lecz gdy jadę pod górę na 5 biegu przy obrotach ponad 3tys rozrywa mi łączniki od IC.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Mogę założyć takie łączniki bo już zamiast jednej rury tak zrobiłem lecz czy nie rozerwie mi IC?
Boje się ze jeśli nie będzie rozrywać łączników to albo głowice albo sprzęgło albo coś podobnego rozleci się. Co o tym sądzicie ?
Obrazek
Z góry dzięki
Ostatnio edytowano 4 lip 2014, o 15:58 przez karp, łącznie edytowano 2 razy
karp
Badacz tematu
 
Posty: 198
Dołączył(a): 14 paź 2012, o 22:52
Lokalizacja: Kartuzy

Rozrywanie łaczników IC w AAZ

 

Postprzez Pozor » 4 lip 2014, o 16:06

Tam gdzie jest łączenie plastiku z gumą musi być metalowy krążek , bo inaczej pęknie , a te rozszczelnienia są spowodowane za dużym boostem pewnie. Co do IC nie powinno ci go rozerwać , jeżeli już to dam FIMC w pełni Aluminiowy i jak zrobisz orurowanie z tej kwasówy to nie ma się już o co martwić , Niestety jak już się modzi to zawsze coś wyjdzie , ja na ten przykład mam taki problem że nie chce mi boost iść więcej jak 0.6 bar :zdegustowany:
Avatar użytkownika
Pozor
Members
 
Posty: 1424
Dołączył(a): 27 paź 2012, o 17:24
Lokalizacja: GST (Kaliska)

Postprzez karp » 4 lip 2014, o 17:32

kupuje najprawdopodobniej IC z AFN cały aluminiowy bez plastiku i wszystkie ruru aluminiowe koszty sa ale nie bedzie starchu ze cos sie rozleci przy 170km/h
Pozor napisał(a):boost iść więcej jak 0.6 bar

Mój idzie az za dobrze jak widać :D
karp
Badacz tematu
 
Posty: 198
Dołączył(a): 14 paź 2012, o 22:52
Lokalizacja: Kartuzy


- - -



Powrót do Turbo i chiptuning

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość