Filtr stożkowy - pytanie??

Wszystkie informacje o turbosprężarkach, chiptuningu i podnoszeniu mocy.

Moderator: Moderator

Filtr stożkowy - pytanie??

Postprzez Skner80 » 6 sie 2008, o 18:54

Czy ma ktoś z was Panie i Panowie zamontowany filtr stożkowy w 1.8 ABS...

POZDRAWIAM ;-)
Ostatnio edytowano 6 sie 2008, o 22:26 przez Skner80, łącznie edytowano 1 raz
Veni Vidi Vici MKIII Forever
Avatar użytkownika
Skner80
Czytacz
 
Posty: 80
Dołączył(a): 15 kwi 2008, o 19:06
Lokalizacja: Bydgoszcz / Tuchola

Filtr stożkowy - pytanie??

 

Postprzez Jarull » 6 sie 2008, o 20:54

siemka ja miałem ale go zdemontowałem bo nie spisywał sie. tyle co buczał pod maska. ale za to wiecej palił :-/
proponuje Ci zebyś lepiej na te konto zainwestował w wkład sportowy. pozdro ;-)
Avatar użytkownika
Jarull
Czytacz
 
Posty: 102
Dołączył(a): 20 gru 2007, o 22:33
Lokalizacja: Pruszków

Postprzez Skner80 » 8 sie 2008, o 09:10

A czy warto ten wkład K&N zamontować bo nie ukrywam że troszkę kosztuje bo aż ponad 300 zeta...

POZDRAWIAM ;-)
Veni Vidi Vici MKIII Forever
Avatar użytkownika
Skner80
Czytacz
 
Posty: 80
Dołączył(a): 15 kwi 2008, o 19:06
Lokalizacja: Bydgoszcz / Tuchola

Postprzez jawor87 » 9 sie 2008, o 02:10

również zastanawiałem się nad zakupem dolotu firmy K&N do swojego golfa z silnikiem ABF ...a jednak kupiłem sam filtr stożkowy(po kosztach poszłem;))! troszkę przeróbek min. dolot do filtra zimnego powietrza:) silniczek ma fajny teraz dźwięk zwłaszcza przy wyższych obrotach:D a i lepiej jest z osiągami......nawet zauważyli to moi kumple z którymi sobie dzisiaj poszalałem autem;p heh Jak jest teraz ze spalaniem!? nie wiem!po weekendzie będę wiedział>>! hah ;-)
Avatar użytkownika
jawor87
Czytacz
 
Posty: 96
Dołączył(a): 26 maja 2008, o 19:48
Lokalizacja: Maków Maz/Jabłonna/WWA

Postprzez mani51 » 9 sie 2008, o 07:48

ja w swoim 1,6 miałem stożek K&N bezpośrednio na przepustnicy ale musiałem go wywalić bo już nie był w najlepszym stanie a dokupić takiego nie mogłem bo raz że niski a dwa że średnica montażowa 100mm, znalazłem jednego gościa który powiedział że może mi taki z usa sprowadzić ale jak się wycenił to zrezygnowałem. Założyłem zwykły filtr i od tamtej pory mam problemy z gazem-więcej pali mimo iż byłem na regulacji po zmianie a do tego już tak fajnie nie buczy pod maską :zdegustowany: i słabszy też chyba jest....a może mi się tak tylko wydaje :-)
Avatar użytkownika
mani51
Members
 
Posty: 1415
Dołączył(a): 30 cze 2008, o 09:43
Lokalizacja: TJE, Wodzisław

Postprzez _mAster_ » 9 sie 2008, o 11:43

Mozecie panowie polecic jakis stozek tak w przystepnej cenie? Bo te z K&N to jak dla mnie za drogie a nie chce pakowac w auto za duzo kasy.. I czy sama wymiana filtra da jakies efekty? nie mowie koniecznie o wzroscie mocy ;)
Avatar użytkownika
_mAster_
Czytacz
 
Posty: 79
Dołączył(a): 6 lis 2007, o 11:42
Lokalizacja: Brzesko


- - -



Powrót do Turbo i chiptuning

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości