dual chip???

Wszystkie informacje o turbosprężarkach, chiptuningu i podnoszeniu mocy.

Moderator: Moderator

dual chip???

Postprzez sebastianW » 5 lut 2010, o 22:28

Witam. Ostatnio odnalazłem przewody z ucięta końcówką z przawej strony kolumy kierowniczej. Dokładnie to na tym przewodzie poprzedni własciciel zamontował bezpiecznik 4A. natomiast 2 przewody wychodzące z bezpiecznika włacznie z przewodem masy są ucięte??? Czy brakujący element to przełacznik??? jak sprawdzić czy czasami pod maską nie ma dual chipa??? proszę o podpowiedz koledzy:)

[ Dodano: 2010-02-05, 21:32 ]
Moje przypuszczenia, że coś już było robione biorą się z tego, że auto ma znaczki z przodu i z tyłu od 110.Wiem, że to brzmi naiwnie:{
sebastianW
Czytacz
 
Posty: 56
Dołączył(a): 15 cze 2008, o 21:34
Lokalizacja: Łódź

dual chip???

 

Postprzez leopard » 6 lut 2010, o 00:35

idź za kablem - jeśli do ECU wchodzą (z boku) 2 kabelki i 3ci od wtyczki (przełącznika) idzie do masy - istnieje duże prawdopodobieństwo na dual chipa ...

szybko możesz to sprawdzic rozbierając ECU - wewnątrz będzie widac po eepromach czy masz duala czy nie
Avatar użytkownika
leopard
Members
 
Posty: 1461
Dołączył(a): 18 maja 2008, o 17:09
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez sebastianW » 6 lut 2010, o 02:20

Serdeczne dzieki Leopard za podpowiedź:) jutro obejrzę ECU i zobaczę czy były jakieś kombinacje. pozdrawiam

[ Dodano: 2010-02-06, 15:10 ]
Rozebrałem i obejrzałem. wydaje mi się, że nie było nic robione??? W którym miejscu dokładnie mam zerknąc???
sebastianW
Czytacz
 
Posty: 56
Dołączył(a): 15 cze 2008, o 21:34
Lokalizacja: Łódź


- - -



Powrót do Turbo i chiptuning

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości