co zrobic z turbiną

Wszystkie informacje o turbosprężarkach, chiptuningu i podnoszeniu mocy.

Moderator: Moderator

Postprzez Yogi_RT » 5 lut 2011, o 21:13

leopard napisał(a):
Yogi_RT napisał(a):to za golfa dałem 300 euro to wole go na złom pogonić niz za drugie tyle turbo kupować

to po co go kupiles - sprzedaj na zlom i na rower sie przesiadz
jesli myslales ze za 300E kupisz auto do jazdy to delikatnie mowiwac ... byles naiwny ;)




[cenzura] to ja o zdanie nie pytałem a rowerem mozesz sobie sam jezdzic albo z buta [cenzura] bo ja to moge takiego golfa co tydzien sobie kupic a ty pewnie całe zycie na niego [cenzura] i pucujesz go szczoteczka do zębów i jak nie znasz sytuacji to co piszesz ze złom to ze jedna część jest do wymiany to na co sie udzielasz widać ze jakis amator jesteś i oczywiście posiadam drugie auto a takiego złomy jak golf do zabawy moge miec

[ Komentarz dodany przez: killah: 2011-02-06, 15:35 ]
kolega chyba fora pomylił
Ostatnio edytowano 6 lut 2011, o 16:32 przez Yogi_RT, łącznie edytowano 2 razy
Yogi_RT
Berbeć
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2 lut 2011, o 23:34
Lokalizacja: tarnobrzeg

 

Postprzez K@mil » 5 lut 2011, o 21:18

Yogi_RT napisał(a):debili to ja o zdanie nie pytałem a rowerem mozesz sobie sam jezdzic albo z buta zapierdalać bo ja to moge takiego golfa co tydzien sobie kupic a ty pewnie całe zycie na niego napierdalałeś i pucujesz go szczoteczka do zębów i jak nie znasz sytuacji to co piszesz ze złom to ze jedna część jest do wymiany to na co sie udzielasz widać ze jakis amator jesteś i oczywiście posiadam drugie auto a takiego złomy jak golf do zabawy moge miec


Ci powiem ze maczo jesteś, tylko trzeba pamietac ze jak na konia stać to i na pasze dla niego. Nie ma co sie oszukiwac ciezko o dobrego zadbanego golfa a jak sie znajdzie to chcą za niego pieniażki

Twoj post swiadczy o tym ze pierwsza czesc zdania raczej tyczy sie do autora
Avatar użytkownika
K@mil
POMOCNIK
POMOCNIK
 
Posty: 4895
Dołączył(a): 30 lis 2007, o 19:15
Lokalizacja: NDZ/CT

Postprzez dadi321vw » 5 lut 2011, o 22:15

Biznesmen a prosi o pomoc zwykłych partaczy i jeszcze obraża no skoro masz tyle kasy a jak widze zero pojecia to serwis i w jednym dniu auto zrobione a nie obrażaj ludzi tutaj cwaniaku. :-x
Avatar użytkownika
dadi321vw
Badacz tematu
 
Posty: 335
Dołączył(a): 18 gru 2009, o 21:38
Lokalizacja: TKA Zakrzów

Postprzez SotoM » 6 lut 2011, o 16:30

Yogi_RT, nie obrażaj chłopaku ludzi... bo amatorem to jestes ty jak widac. popros rodziców to ci dadza na zrobienie auta, tak jak ci dali na bawienie sie nimi.

:-| weź pomóż takiemu... jak to sie mówi - masz łeb i c :cenzura: j to kombinuj...
Mój były SotoMoVWóz

Powered by diesel inside -by Leopard
Avatar użytkownika
SotoM
Members
 
Posty: 4053
Dołączył(a): 22 lip 2007, o 12:45
Lokalizacja: Szczecin
Rocznik: 2007
Silnik: BRD
Paliwo: ON
Nadwozie: kombi

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Turbo i chiptuning

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość