Ostrzeżenia przed nieuczciwymi użytkownikami !!!

Tutaj możesz wyrazić swoje opinie i sugestie na temat działania forum.

Moderator: Moderator

Postprzez Adek19 » 20 sie 2010, o 22:16

powtarzam jeszcze ra ja tego nie produkowałem taki kupiłem od kolegi joker zapewniał mie ze jest to od golfa ten hokey i taki go sprzedałem umnie pasował nic nie kombinowałem i takiego sprzedałem koledze
Avatar użytkownika
Adek19
Members
 
Posty: 1240
Dołączył(a): 14 mar 2008, o 19:38
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

 

Postprzez jedrekk » 20 sie 2010, o 22:18

nie dopatrzysz się.... bo tego nie widac, one wygladają identycznie tylko mają w innym miejscu zaczepy i hokej od vento jest dłuzszy ok 1cm a poniewaz rozni się kształt zderzaka ma inny kształt przy "zakręcie"....

gdyby chodziło o same mocowania to słowa bym nie napisał.... ale bez jaj!!! on bez wkrecenia 10 wkrętow trzymał się nie będzie nigdy w życiu!!!!!!!! próbowałem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tym bardziej ze 1 połowka jest ok a jedna nie....

nie wymysliłem sobie tego! z reszta jutro zrobię foty to wiele rozjaśnią.... załuje ze nie poprosilem o foty numerów bo raz ze są w zupełnie róznych miejscach to roznią się znacznie....
jedrekk
Czytacz
 
Posty: 65
Dołączył(a): 10 gru 2008, o 12:52
Lokalizacja: Przemyśl

Postprzez Adek19 » 20 sie 2010, o 22:25

włanie kolego chciałem ci te numery przesłać tych hokey i potwierdzenie ze to orginały nie otrzymałem odpowiedzi od ciebie na to pytanie
Avatar użytkownika
Adek19
Members
 
Posty: 1240
Dołączył(a): 14 mar 2008, o 19:38
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Postprzez jedrekk » 20 sie 2010, o 22:27

bo skoro ktos sprzedaje hokej do mk3 to do mk3..... ale nie ma tematu.... jak mowilem załatwimy to inaczej..... tyle w temacie ode mnie...
jedrekk
Czytacz
 
Posty: 65
Dołączył(a): 10 gru 2008, o 12:52
Lokalizacja: Przemyśl

Postprzez gaceq » 20 sie 2010, o 23:16

Nie prościej będzie zrwócić towar i otrzymać poniesioone z tym koszta ? Skoro coś jest nie tak z towarem powinien zostać zrwócony do sprzedawcy. Takie moje zdanie i sam się zawsze tego trzymam. A na przyszłość kupuj zamienniki są dużo tańsze a nie widać różnicy A dostaniesz to co zamawiałeś :)
Avatar użytkownika
gaceq
Badacz tematu
 
Posty: 199
Dołączył(a): 5 lip 2009, o 18:41
Lokalizacja: Starachowice

Postprzez shibbyOP » 20 sie 2010, o 23:36

Ze swojej strony powiem tak:

Kolega Adek19 miał prawo nie wiedzieć że jedna połówka jest od vento, może u niego pasowało bez problemu, w to nie wnikamy. Sprzedał towar który nie pasuje koledze jedrekk, w takich sytuacjach sprzedający i kupujący powinni się porozumieć w kwestii zwrotu ew zmniejszenia poniesionych kosztów (je ze swojej strony tak robię i nie robię nikomu problemów jak chce coś oddać a sprzedaję naprawdę dużo części poprzez forum). Odnośnie fotek i tłumaczenia się że było widoczne na zdjęciach to można zrobić takie zdjęcia że niczego nie będzie widać a towar może być totalną kichą, sam wiem że odróżnić połówkę hokeja golfa od vento na zdjęciu jest trudno.

Moja rada to dogadać się bez policji i zbędnych papierowych akt jakie później mogą być.
Avatar użytkownika
shibbyOP
Gaduła
 
Posty: 607
Dołączył(a): 27 gru 2008, o 11:30
Lokalizacja: Opole // Niemodlin
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez Adek19 » 21 sie 2010, o 11:39

shibbyOP masz racje naprawde nie sadzięlm ze ta połowka jest od vento umnie pasowało i byłem w 100% przekonany ze to jest od golfa tak mi potwierdzał sprzedajacy zaufałem i sprzedawałem jako od golfa ale jak się okazało to ja byłem oszukany po dzisiejszej rozmowie z kolega co pracuje w serwisie vw i sprawdzałem opisałem na ventoforum i tam po kodzie okazało się ze to jest od vento wysyłałem pw do kolegi i mam nadzieje ze się jakos dogadamy co do tego hokeya i naprawde nie jestem zadnym oszustem byłem pewien swego ale niestety się myliłem a ktos się cieszy z mojej nie ufności ale tak jak pisąłem mam nadzieje ze ta sprawa wyjasni się polubownie
Avatar użytkownika
Adek19
Members
 
Posty: 1240
Dołączył(a): 14 mar 2008, o 19:38
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Postprzez K@mil » 21 sie 2010, o 13:09

ale jak ktos pisze ze
Kod: Zaznacz cały
hokey w stanie bardzo dobrym
to powinien troszke przypominać ten stan a nie piszesz + odwolujesz sie do fotek

Załatwcie sobie to po ludzku czyli zwrot czy cos a nie na policje i na koniec po buziaku :lol:
Avatar użytkownika
K@mil
POMOCNIK
POMOCNIK
 
Posty: 4895
Dołączył(a): 30 lis 2007, o 19:15
Lokalizacja: NDZ/CT

Postprzez gluszek » 22 sie 2010, o 13:10

No dokładnie, zwrócić towar + odliczyć sobie wszystkie koszty przesyłki i po sprawie. Ja tak zrobiłem z telefonem który kupiłem na allegro, tylko właśnie to było allegro i koleś nie miał nic do gadania, po prostu odsyłam towar i nie ma gadki. Ale tutaj też można się dogadać, po co od razu policja no ludzie:lol:
GOLF 3 by głuszek
kliknij i napisz co o nim sądzisz...
Avatar użytkownika
gluszek
Members
 
Posty: 1105
Dołączył(a): 31 lip 2008, o 23:54
Lokalizacja: Poland

Postprzez jedrekk » 25 sie 2010, o 21:12

sprawa końćzy się pozytwnie, adek odesłał kasę, jutro hokej wysyłam do niego....

ps. od siebie, wystarczyło spokojnie zapytac co i jak i co jest nie tak i zaproponowac jakies rozwiązanie a nei od razu ze nie ma szans ze wszytsko bylo ok
jedrekk
Czytacz
 
Posty: 65
Dołączył(a): 10 gru 2008, o 12:52
Lokalizacja: Przemyśl

Przestrzegam przed użytkownikiem haem1

Postprzez czaro » 4 lis 2011, o 18:40

Taka przestroga dla innych aby nie wysyłać do kolegi haem1 przesyłek za pobraniem.
Prawie miesiąc temu kolega nalegał abym wysłał paczkę za pobraniem. Zrobiłem to, wydałem 19,50 a dziś paczka wróciła po dwukrotnym awizowaniu co znów mnie kosztowało 12 zł.
W tym tygodniu pisałem jeszcze czy paczka dotarła ale odpowiedzi nie było.
Tak więc uwaga na kolegę!!
Avatar użytkownika
czaro
Members
 
Posty: 2224
Dołączył(a): 17 lis 2009, o 16:37
Lokalizacja: Skarżysko-Kamienna
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez bialy 97 » 4 lis 2011, o 23:23

zobacz nie raz rozmawiałem z nim na gg i wydawał mi się spoko ,miejmy nadzieje ze pokryje twoje koszta bo tak troszkę nie ładnie wyszło.
Avatar użytkownika
bialy 97
Gaduła
 
Posty: 664
Dołączył(a): 27 kwi 2011, o 16:13
Lokalizacja: WND-Adamówek.

Poprzednia stronaNastępna strona

- - -



Powrót do Sugestie i uwagi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość