Zderzaki pod kolor

Wszystko na temat tuningu optycznego naszych aut.

Moderator: Moderator

Którą opcję wybieracie?

1. Same środki
12
75%
2. Jak w reklamie Golfa
1
6%
3. Cały czerwony razem z listwami
3
19%
 
Liczba głosów : 16

Postprzez Opik » 30 mar 2013, o 22:59

PrzemkoXVI, ja po prostu chce żeby Twój pozostał unikalny, a reszta niech będzie półkolorową masówką :hyhy:
Avatar użytkownika
Opik
Members
 
Posty: 7058
Dołączył(a): 28 lis 2011, o 22:22
Lokalizacja: Lublin
Silnik: 2.0
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

 

Postprzez Grzesiek2507 » 30 mar 2013, o 23:27

saszelqq napisał(a):
Grzesiek2507 napisał(a):to ja was zagne (Adikowy i Przemkowy), bo moj stary golf ma w polkolorze, nowy cale w kolorze...i tak jak to powiedzial Karol czy Opik, albo Paweu...do czerwonego tylko i wylacznie polkolor....do innych kolorow zreszta tez...najlepsza kombinacja ;-)

A do czarnego też półkolor? :lol: Bo ja mam całe czarne :hyhy: Sory, ale musiałem :P

A tak serio, to malowałbym jedynie środek w kolor, reszta czarna ;)


kolega ma i jest fajnie ;-)
Avatar użytkownika
Grzesiek2507
Members
 
Posty: 3684
Dołączył(a): 4 mar 2012, o 15:12
Lokalizacja: Izbica Kujawska

Postprzez PrzemkoXVI » 30 mar 2013, o 23:30

14SoundSX napisał(a):PrzemkoXVI, AdiK__ Nie uważacie ,że listwy powinny być czarne bo jak się zawadzi przy otwieraniu drzwiami to lakier z listwy zejdzie ?


Skoro wychodzisz z tego założenia, że coś może się uszkodzić to kup sobie wersję Harlequin. :lol:

Obrazek
Obrazek

Poza tym wydaje mi się, że ten czarny, górny element nie jest pokryty farbą, goły plastik (zaznaczam, mogę się mylić, bo pewien w 100% nie jestem, niech ktoś poprawi w razie czego).
Avatar użytkownika
PrzemkoXVI
Members
 
Posty: 1875
Dołączył(a): 29 lip 2011, o 19:52
Lokalizacja: Willenberg

Postprzez 14SoundSX » 31 mar 2013, o 00:19

Hehe złodziej takiego by sie nie tykał bo za bardzo wyróżnia się z tłumu :wstyd: a jedynie jakiś wandal by go zdewastował za tą kolorystyke :lol:
14SoundSX
Czytacz
 
Posty: 52
Dołączył(a): 13 mar 2013, o 00:36
Lokalizacja: Zawiercie

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Stylizacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości