Zaspawanie miejsca na rejestracje ala USA,a listwa struktura

Wszystko na temat tuningu optycznego naszych aut.

Moderator: Moderator

Zaspawanie miejsca na rejestracje ala USA,a listwa struktura

Postprzez dishou » 13 mar 2015, o 00:31

Witam.Chcę zrobić zderzak ala usa i zaspawać w nim miejsce na rejestracje.Otóż mam zderzak z tą listwą w "strukturze",a nie chce go robić w kolor to jak mam pogodzić to,że bedzie ona spawany i ta powierznia będzie naruszona ? Mam również sierpy i dlatego nie chciałbym malować wszystkich listew pod kolor. Widziałem na forum,że ktoś tak miał zrobione więc prosiłbym o pomoc. Z góry bardzo dziękuje.
dishou
Berbeć
 
Posty: 12
Dołączył(a): 12 lut 2014, o 17:17
Lokalizacja: Koluszki

Zaspawanie miejsca na rejestracje ala USA,a listwa struktura

 

Postprzez MiroGti » 13 mar 2015, o 20:15

dishou napisał(a):,a nie chce go robić w kolor to jak mam pogodzić to,że bedzie ona spawany i ta powierznia będzie naruszona

Zawsze jak coś nie wyjdzie z tym spawaniem, możesz pomalować górną część zderzaka w strukturze i dalej będzie pasował do sierpów itp,po co w kolor jak nie chcesz ;-)
moj-golf/black-mk3-by-mirogti-t68213.html

Samochód jest dopiero wtedy szybki, kiedy rano stoisz przed nim i boisz się go otworzyć.
Nadsterowność wzbudza strach w pasażerach. Podsterowność – w kierowcy.
Jeżeli wszystko jest pod kontrolą jedziesz zbyt wolno.
Avatar użytkownika
MiroGti
Forumowy wyjadacz
 
Posty: 856
Dołączył(a): 28 sty 2014, o 20:04
Lokalizacja: KDA
Rocznik: 97
Silnik: 2.0 AGG GTI
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez Radi » 14 mar 2015, o 11:17

Struktura firmy Boll wybacza nawet małe niedoskonałości także w pełni polecam. Ja swój zderzak zaspawałem wstawiająć cały środek z usa (kupiony za pare groszy ze zderzaka nie nadającego się do odbudowy) zależało mi na idealnych liniach rowków, a górne cięcie zrobiłem pod wgłębieniem na pasek jahre.

Obrazek
Avatar użytkownika
Radi
Members
 
Posty: 2836
Dołączył(a): 16 lut 2009, o 12:15
Lokalizacja: GKA
Rocznik: 93
Silnik: 2.8 AAA
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez dishou » 14 mar 2015, o 11:33

Dzięki panowie tylko mnie się rozchodzi o to bo mam zderzak z tą czarną listwą i jak zaspawie to to naruszę tą strukture czyli chodzi mi o tą powierzchnie chropowatą.Tak czy siak będzie trzebabyło wyrównać szpachlówką i wtedy będzie inna struktura tego plastiku jak na sierpach.
dishou
Berbeć
 
Posty: 12
Dołączył(a): 12 lut 2014, o 17:17
Lokalizacja: Koluszki

Postprzez Radi » 14 mar 2015, o 11:37

Tłumaczę że strukturą bolla idzie odtworzyć ori strukturę ja też mam górę czarną
Avatar użytkownika
Radi
Members
 
Posty: 2836
Dołączył(a): 16 lut 2009, o 12:15
Lokalizacja: GKA
Rocznik: 93
Silnik: 2.8 AAA
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez dishou » 14 mar 2015, o 12:30

To sorry kolego nie zrozumiałem.Teraz już wszystko wiem co i jak.Pozdrawiam i dzięki za pomoc.
dishou
Berbeć
 
Posty: 12
Dołączył(a): 12 lut 2014, o 17:17
Lokalizacja: Koluszki

Postprzez VolDan » 14 mar 2015, o 12:54

nie będe OT, chce u siebie zaślepić zdeś, czym wypełnić luke po rejestracji? mam żywice i utwardzacz (taki do budowania jachtów :mrgreen: ) wkleic najpierw element z tylnego zderzaka i poźniej ładnie wyrównać szpachlówka?
Gaz mam w podłodze, nie w bagażniku
VolDan
Moderator Globalny
 
Posty: 680
Dołączył(a): 7 wrz 2014, o 15:22
Lokalizacja: Wrocław
Rocznik: 92
Silnik: ABD POWER
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez dishou » 14 mar 2015, o 13:47

Według mnie najlepszym rozwiązaniem jest tak jak mówisz wziąć plastiki z tylnego zderzaka.Tylko zaspawać i delikatnie naciągnąć kitu dlatego,że jak dasz włókno to musisz dać bardzo dużo szpachli by to wyrównać i szpachla ci po jakimś czasie popęka.
dishou
Berbeć
 
Posty: 12
Dołączył(a): 12 lut 2014, o 17:17
Lokalizacja: Koluszki

Postprzez VolDan » 14 mar 2015, o 13:57

ja chciałem najpierw zywica z włóknem ala stelaż i własnie żeby jak najmniej szpachli poszło
Gaz mam w podłodze, nie w bagażniku
VolDan
Moderator Globalny
 
Posty: 680
Dołączył(a): 7 wrz 2014, o 15:22
Lokalizacja: Wrocław
Rocznik: 92
Silnik: ABD POWER
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe


- - -



Powrót do Stylizacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron