Zarowki LED

Wszystko na temat tuningu optycznego naszych aut.

Moderator: Moderator

Zarowki LED

Postprzez Imper » 28 lut 2008, o 20:10

witam jak w temacie :P http://moto.allegro.pl/item318921038_za ... aniej.html czy ktos z was montowal juz kiedys takie zarowki LEDowe?? moze ktos ma fotki jak to swieci lub mial do czynienia z tym produktem bo nie wiem czy w ogole pakowac w to kase sie oplaca... pozdrawiam
Avatar użytkownika
Imper
Members
 
Posty: 1601
Dołączył(a): 4 gru 2007, o 02:30
Lokalizacja: Bydgoszcz

Zarowki LED

 

Postprzez Snikers » 4 mar 2008, o 00:30

o to Ci chodzilo?
Avatar użytkownika
Snikers
Czytacz
 
Posty: 38
Dołączył(a): 26 lut 2008, o 00:59
Lokalizacja: Nowy Sącz
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez Imper » 4 mar 2008, o 00:32

Snikers, moge Cie prosic zebys jeszcze raz fotke wrzucil bo nei odpala mi linka ;-)
Avatar użytkownika
Imper
Members
 
Posty: 1601
Dołączył(a): 4 gru 2007, o 02:30
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Snikers » 4 mar 2008, o 01:05

Avatar użytkownika
Snikers
Czytacz
 
Posty: 38
Dołączył(a): 26 lut 2008, o 00:59
Lokalizacja: Nowy Sącz
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez Imper » 4 mar 2008, o 08:02

Snikers, nie do konca o to mi chodzilo ale mniedzy innymi... ja myslalem zeby kupic takie zarwoki na tyl od stopu i kierunkowskazow zrobione z diod LED i wlasnie ciekawi mnie czy ktos juz tak ma ;-)
Avatar użytkownika
Imper
Members
 
Posty: 1601
Dołączył(a): 4 gru 2007, o 02:30
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez rzajdel » 4 mar 2008, o 09:10

No wiec. Ja mam wlozone 5 ledow w postojowki i 12 w stop. Co do kierunkow to narazie malowane na pomaranczowo. Natomiast o ledach diodowych wiem to ze jak mialem biale lampy w matizie to
po zalozeniu takowych przekaznik od kierunkowskazow wykrywal ze ta zarowka jest uszkodzona i czestotliwos migania kierunkowskazow sie zwiekszyla. Niestety nie mialem okazji sprawdzic tego w Golfie. W dzien widac malutka roznice miedzy postojowkami a stopem ale w nocy jest calkiem inny efekt.

Pzdr

Obrazek

Obrazek

Obrazek


dodam ze w matizie mialem inny rodzaj zarowki niz ten w golfie - roznica polegala na tym ze obudowa mocowanie diod byla przezroczysta co powodowalo rozswietlenie calego klosza. W golfie mam zamontowane zwykle zarowki diodowe
Avatar użytkownika
rzajdel
Czytacz
 
Posty: 118
Dołączył(a): 28 sty 2008, o 17:48
Lokalizacja: Zgierz

Postprzez Imper » 4 mar 2008, o 14:45

rzajdel, gdyby to nie byl dla Ciebie problem wstawic jakies fotki wieczorem to bylbym naprawde wdzieczny ;-)
Avatar użytkownika
Imper
Members
 
Posty: 1601
Dołączył(a): 4 gru 2007, o 02:30
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez rzajdel » 5 mar 2008, o 01:16

Zdjecia w nocy - niestety z lampa nie ma co robic a po ciemku to efekt taki sobie. Lepiej obejrzec to na zywo ;) Napisze tak - w matizie mialem postojowki ze stopami i tak sobie to wygladalo. Tutaj zwlasza efekt w dzien wedlug mnie jest zadowalajacy. Oczywiscie jesli wydaje Ci sie ze za slabo postojowki swieca to mozna kupic od 5 do chyba 20 kilku ledow - tutaj kwestja jest tylko otworu w lampie i ceny :) Ja podjezdzem u siebie do hurtowni biore 1 zarowke i sprawdzam jak to wyglada i wtedy sie decyduje. Takie rzeczy lepiej samemu sprawdzic niz kupic kilka zarowek na allegro i wydac kase bezsensu.




Obrazek



Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
rzajdel
Czytacz
 
Posty: 118
Dołączył(a): 28 sty 2008, o 17:48
Lokalizacja: Zgierz


- - -



Powrót do Stylizacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości