Zakup nowego zderzaka

Wszystko na temat tuningu optycznego naszych aut.

Moderator: Moderator

Postprzez shrek8989 » 27 mar 2008, o 22:37

Stealth napisał(a):wies tuning :-x ?- dla was seria to wypas a inny zderzak niz seryjny to juz wiocha chocby nie wiem jak wygladal - normalnie.... odpadam


Zgadzam sie z Toba...

Tuningujemy autko ,aby sie wysroznialo i przyciagalo uwage innych.... Nom... Ale przedewszystkim tuningowac z umiarem i z dobrym gustem... pozdro
Avatar użytkownika
shrek8989
Czytacz
 
Posty: 141
Dołączył(a): 21 lut 2008, o 17:49
Lokalizacja: zach-pom

 

Postprzez pawel_ns » 27 mar 2008, o 22:39

zgadzam sie... mozna tuningowac autko ale nalezy to robic z glowa zeby nie przedobrzyc i nie zrobic z auta wehikulu czy samolotu
MOJE BYŁE MK3
AHF+ ..::TDI POWER::..
Avatar użytkownika
pawel_ns
Members
 
Posty: 1020
Dołączył(a): 7 sty 2008, o 12:16
Lokalizacja: Nowy Sącz

Postprzez mario26 » 28 mar 2008, o 14:46

kolego wioska,nie rob tego.golf to nie calibra hehe,poza tym takie badziewie pasuje do japonca.golfina jest ladna taka jaka jest,jedynie gleba,dobra fela i ladne lampki-takie jest moje zdanie
mario26
Czytacz
 
Posty: 39
Dołączył(a): 27 mar 2008, o 23:37
Lokalizacja: zielona gora

Postprzez Vlad88 » 29 mar 2008, o 11:58

Nie mogę się zgodzic z tym ze każdy zderzak do Golfa oprócz seryjnego to wiocha, co prawda w 90% tak jest, bo produkują badziewia, ale trafiają się też ciekawe okazy podkreślające tylko german style. Można cos zamontowac, ale róbmy to ze smakiem, nie psujmy wyglądu ładnego samochodu źle dobranym tandetnym zderzakiem z Allegro :!: :!:

Małe porównanie (według mojego gustu)

http://www.rp-motorsport.de/images/proj ... vr6_gr.jpg - nice :)

http://www.autowizja.pl/gfx/news/samoch ... f_3_2.jpg- przesadzony (samochód to nie wehikuł czasu) :)

To tylko moje zdanie.
Vlad88
Czytacz
 
Posty: 22
Dołączył(a): 6 mar 2008, o 14:57
Lokalizacja: Brzeg Dolny

Postprzez mario26 » 29 mar 2008, o 13:22

z tym pierwszym linkiem sie zgodze-calkiem,calkiem
mario26
Czytacz
 
Posty: 39
Dołączył(a): 27 mar 2008, o 23:37
Lokalizacja: zielona gora

Postprzez MTuner » 1 lip 2008, o 20:24

ja tez chcialbym cos dodac od siebie i stanac w obronie innych zderzakow niz te orginaly. Sa badziewia i fajne egzemplarze nawet na Allegro ,tylko trzeby trafic. Wszystko zalezy od wlasciciela, jesli sie nie zna i nie ma daru ani dobrego gustu to niech zostawi orginal wyjdzie na tym lepiej. A jesli pozakladacie wszyscy orginaly to czym bedziecie sie odrozniac-kolorem???? Dajcie troche upustu fantazji a bedziecie widoczni. TUNING Forever!!!!! Obrazek
Jeśli zobaczysz mnie we wstecznym lusterku to nie próbuj wciskać gazu... ja już to zrobiłem!!!

moj-golf/mtuner-reaktywacja-vr6-t5834.html
MTuner
Badacz tematu
 
Posty: 214
Dołączył(a): 20 kwi 2008, o 00:21
Lokalizacja: Monachium

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Stylizacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości