Vento plasti dip

Wszystko na temat tuningu optycznego naszych aut.

Moderator: Moderator

Vento plasti dip

Postprzez trojeczkaGT » 21 maja 2013, o 15:46

wlasnie mam pytanie lepiej ta ramke z rejestracji na niebiesko czy czarno zrobic ? zderzaki beda pod kolor auta (z lamp sciagne gume lub odkrece je ) zostaly pomalowane lekko ale to nie przeszkadza chcialem zobaczyc kolor na aucie poprostu. bo wyjechalem i chyba by mnie skrecilo do tego czasu jakbym nie zobaczyl kolorku :lol: :oops:

prosze o rade odnosnie tej ramki bo ona jedynie czarna bedzie bo zderzaki robie pod kolor autka bo ladny jest.

Obrazek
Aktualnie posiadam golfa III 1.9 TD umierajacego na ruda ospe i to >>> pozostale/chrysler-voyager-jaszczur-t77315.html a miałem tez audi 80 b4, byl tez golf III 1.8 GT i golf III kombi i vento.
Avatar użytkownika
trojeczkaGT
Members
 
Posty: 1745
Dołączył(a): 6 sie 2011, o 21:36
Lokalizacja: DDZ i DSW
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Vento plasti dip

 

Postprzez hellaflush » 21 maja 2013, o 15:47

Czarna lepsza.
Avatar użytkownika
hellaflush
Gaduła
 
Posty: 802
Dołączył(a): 10 maja 2012, o 17:02
Lokalizacja: 71

Postprzez gizu69 » 21 maja 2013, o 16:14

Czarna będzie lepiej wyglądała. Taki fajny kontrast będzie. :-)
Avatar użytkownika
gizu69
Czytacz
 
Posty: 59
Dołączył(a): 8 maja 2011, o 19:03
Lokalizacja: Radomsko

Postprzez trojeczkaGT » 23 maja 2013, o 21:26

A co by jeszcze zostawic czarne ? wiem jedno ze zderzaki beda cale niebieskie narazie potem zobacze moze pol kolor ale narazie beda niebieskie.
Aktualnie posiadam golfa III 1.9 TD umierajacego na ruda ospe i to >>> pozostale/chrysler-voyager-jaszczur-t77315.html a miałem tez audi 80 b4, byl tez golf III 1.8 GT i golf III kombi i vento.
Avatar użytkownika
trojeczkaGT
Members
 
Posty: 1745
Dołączył(a): 6 sie 2011, o 21:36
Lokalizacja: DDZ i DSW
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez hellaflush » 23 maja 2013, o 22:44

Zostaw czarne listwy i część zderzaków. Mniej plastidipa zużyjesz :P
Avatar użytkownika
hellaflush
Gaduła
 
Posty: 802
Dołączył(a): 10 maja 2012, o 17:02
Lokalizacja: 71

Postprzez dominikvw » 16 wrz 2013, o 16:01

a ogólnie to pytanko mam do kolegów :P Jak ten plastidip wychodzi w praktyce? Chcialem pomalować sobie tak z ciekawości alufelgi tym właśnie specyfikiem :P Ale nie wiem ile tego kupić na komplet alu i ile mi to wytrzyma :P
dominikvw
Berbeć
 
Posty: 9
Dołączył(a): 26 sie 2013, o 20:28
Lokalizacja: Warszawa, Łomianki

Postprzez Radi » 16 wrz 2013, o 17:11

dominikvw napisał(a):a ogólnie to pytanko mam do kolegów :P Jak ten plastidip wychodzi w praktyce? Chcialem pomalować sobie tak z ciekawości alufelgi tym właśnie specyfikiem :P Ale nie wiem ile tego kupić na komplet alu i ile mi to wytrzyma :P


osobiście nie wiem nie używałem ale zacytuje może wypowiedz z innego forum

"Testowalem go nie p.......c sie z autem przez prawie 5 miesiecy
spostrzezenia :

- po miesiacu nie do domycia chyba ze wezmiemy szczoteczke lub gabke i bedziemy tarli cm po cm mycie zjamie caly dzien po godzinie jazdy tak samo brudne

- zbieral caly syf z ulicy nie wie skad tyle tego jest ale drobne opilki metalu wbijaja sie w powloke i zaczynaja rdzewiec wyglada jak by rdza wychodzila spod plasti dramat


- jak sie lata duzo w trasach to wyplukuje z nadokoli i zaczyna odlazic


- po 5 miesiacu nie ma szans na domycie auta w zaden sposob wyglada katarstrofalnie porazka jakich malo

Wniosek jak poprzedni tylko na chwile dla fanu jako zmiana koloru na dluzszy nie do przyjecia"

wniosek, było tego więcej więc nawet o tym nie myśle :)
Avatar użytkownika
Radi
Members
 
Posty: 2836
Dołączył(a): 16 lut 2009, o 12:15
Lokalizacja: GKA
Rocznik: 93
Silnik: 2.8 AAA
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe


- - -



Powrót do Stylizacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości