Stylizacja- mój golfik

Wszystko na temat tuningu optycznego naszych aut.

Moderator: Moderator

Stylizacja- mój golfik

Postprzez bilum » 28 lut 2008, o 22:31

Stałem się posiadaczem Golfika III, po tatusiu ;] Stan całkiem w porządku. Chciałbym go odpicować - tylko tuning optyczny. Co proponujecie? Najlepiej najwyraźniejszy efekt za małe pieniążki. Co doda charrrrakteru mojemu golfiaczowi? Kolor srebrny średnio mi się widzi, a przemalowywanie jest dość kosztowne... Chciałbym aby wyglądał tak jakoś drapieżnie ;-) Jaki kolor podświetleń, ewentualnych neonów w środku? Niebieski pasuje do srebrnego? Bardzo proszę o pomoc w wystylizowaniu mojego golfika, będę wdzięczny za każde propozycje. Ostatnio wymieniłem podświetlenie zegarów, coś a`la niebiesko-fioletowe, myślę nad kupieniem "chromowanych" kratek nawiewu, jakiejś znośnej gałeczce na skrzynie, końcówce rury wydechowej (a może całego tłumika?) na Felgi mnie chwilowo nie stać... Brewki na światła itp. Co proponujecie od siebie?? B. proszę o pomoc :]
bilum
Berbeć
 
Posty: 4
Dołączył(a): 28 lut 2008, o 22:18
Lokalizacja: Bolesławiec

Stylizacja- mój golfik

 

Postprzez pawel_ns » 28 lut 2008, o 22:39

proponuje grill bez znaczka, wymiane swiatelek, tarcz i podswietlenia srodka no i w koncu kupno jakis ladnych felgi :) ale odradzam chromowanych dodatkow
MOJE BYŁE MK3
AHF+ ..::TDI POWER::..
Avatar użytkownika
pawel_ns
Members
 
Posty: 1020
Dołączył(a): 7 sty 2008, o 12:16
Lokalizacja: Nowy Sącz

Postprzez bilum » 28 lut 2008, o 22:47

A co do grilla bez znaczka.. też nad tym myślałem, ale... ofc. 2 listwy i tylko listwy czy też ta dolna blaszka? Jeżeli też, to wiąże się też to z malowaniem... a co do malowania to nigdy się za to nie zabierałem i nie wiem jaki jest kolor fabryczny farby :P Czy czarna listwa może zostać? :P nie wiem jak to będzie pasować do srebra :-> Jestem może nowicjuszem, ale trzeba od czegoś zacząć prawda? ;-)

Link to takowego grilla:
Kod: Zaznacz cały
http://allegro.pl/item315151192__jedyna_oferta_grill_jom_golf_vr6_gti_bez_znaczka.html


O właśnie.. i rzecz niesłychanie ważna... Jakie radio??? (nie chce dawać 500zł za radio... Skromnie i elegancko... samochód stoi na dworze i komuś drogie radio nawet bez panelu mogło by się za bardzo spodobać)
bilum
Berbeć
 
Posty: 4
Dołączył(a): 28 lut 2008, o 22:18
Lokalizacja: Bolesławiec

Postprzez pawel_ns » 28 lut 2008, o 22:53

listwe od grilla rzeczywiscie trzeba polakierowac, sam mam zamiar kupic grill bez znaczka i oddac go do lakiernika a co do radia to nizej masz linka do tematu :)

http://www.golf3.pl/topics8/ktore-radio ... vt3000.htm
MOJE BYŁE MK3
AHF+ ..::TDI POWER::..
Avatar użytkownika
pawel_ns
Members
 
Posty: 1020
Dołączył(a): 7 sty 2008, o 12:16
Lokalizacja: Nowy Sącz

Postprzez bilum » 28 lut 2008, o 23:06

Ile taka usługa lakierowania mogłaby kosztować? lakiernik dobrałby rzeczywiście identyczny lakier?
bilum
Berbeć
 
Posty: 4
Dołączył(a): 28 lut 2008, o 22:18
Lokalizacja: Bolesławiec

Postprzez $kubi » 28 lut 2008, o 23:10

jeśli masz zderzak plastik, albo częściowo lakierowany czyli i tak na nim jest czarny plastik to może czarny grill będzie niejako pasował. Też mam zamiar kupić taki grill i myśle że nie będe lakierował tylko zostawie czarny. Tak jak ubiera się kobieta :P np. zielona torebka i do tego zielone kolczyki - czarne elementy samochodu i czarna listwa grila :)
Ostatnio edytowano 28 lut 2008, o 23:11 przez $kubi, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
$kubi
Gaduła
 
Posty: 500
Dołączył(a): 12 paź 2007, o 14:34
Lokalizacja: brać na mody

Postprzez pawel_ns » 28 lut 2008, o 23:10

MOJE BYŁE MK3
AHF+ ..::TDI POWER::..
Avatar użytkownika
pawel_ns
Members
 
Posty: 1020
Dołączył(a): 7 sty 2008, o 12:16
Lokalizacja: Nowy Sącz

Postprzez bilum » 28 lut 2008, o 23:26

Radyjko znośne np. takie:
http://www.allegro.pl/item318007829_pio ... ncja_.html

Przy okazji do tego grilla może od razu brewki?
bilum
Berbeć
 
Posty: 4
Dołączył(a): 28 lut 2008, o 22:18
Lokalizacja: Bolesławiec

Postprzez dawidg87 » 29 lut 2008, o 09:50

a ja mam pytanie :> rozglądam się za grillem tylko chciałem taki z dwoma żeberkami bez znaczka VW ale ze znaczkiem TDI :> widziałem gdzieś takie grille :> nie wiem czy czasem w mk5 nie są montowane nowych? No ale gdzieś w mk3 też takie coś widziałem tylko, że z literkami GTI chyba w lewym dolnym rogu grilla :> a ja bym chciał z TDI :>
dawidg87
Badacz tematu
 
Posty: 170
Dołączył(a): 26 gru 2007, o 14:52
Lokalizacja: Żywiec

Postprzez $kubi » 29 lut 2008, o 09:55

na allegro chyba widziałem znaczki na grile i nie tylko z napisami GT, GTi itd więc kup grilla a potem znaczek i sobie go przykleisz ;)
Avatar użytkownika
$kubi
Gaduła
 
Posty: 500
Dołączył(a): 12 paź 2007, o 14:34
Lokalizacja: brać na mody

Postprzez PiJey88 » 29 lut 2008, o 14:47

gril i znaczek kupujesz osobno, ale do grila bez loga VW nie pasuja juz napisy GTI i TDI, pozatym ciężko trafic na taki znaczek na allegro
Avatar użytkownika
PiJey88
Administrator
 
Posty: 5010
Dołączył(a): 2 lut 2007, o 09:16
Lokalizacja: Warszawa
Rocznik: 1996
Silnik: 2.8 VR6 AAA
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez majk83 » 29 lut 2008, o 16:34

Panowie jedna sprawa w kwesti metalowej listwy do grilla bez znaczka...mianowicie na allegro są grille JOM z metalową listwą w kolorze czarnym. Przestrzegam jednak przed montowaniem takiej listewki bez profesjonalnego lakierowania. Farba którą pokryta jest listwa to tylko lakier ochronny bez podkładu itd. Po kilku tygodniach zaczał by się łuszczyć więc nawet jak chcecie czarna listwę to i tak trza ją smignąć u lakiernika ;-)
majk83
Czytacz
 
Posty: 73
Dołączył(a): 29 paź 2007, o 16:00
Lokalizacja: Kraków


- - -



Powrót do Stylizacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości