Spojlery - żywica poliestrowa czy laminat

Wszystko na temat tuningu optycznego naszych aut.

Moderator: Moderator

Spojlery - żywica poliestrowa czy laminat

Postprzez Tiiger » 16 wrz 2007, o 23:43

Witam ponownie, co sądzicie o spojlerach, czy to z czego są wykonane (jak w tytule) jest ważne, możliwe że pomyliłem się co do materiału wykonania więc jeżeli jeszcze ktoś zna inne newsy co do nich to bardzo proszę, chwalcie się, będę wdzięczny :D...
Tiiger
Czytacz
 
Posty: 105
Dołączył(a): 7 cze 2007, o 17:43
Lokalizacja: Łódź

Spojlery - żywica poliestrowa czy laminat

 

Postprzez Stealth » 17 wrz 2007, o 14:42

ja mam cale ospojlerowanie z zywicy bo przewaznie taka jest w wiekszosci sprzedawana a i moim zdaniem jest lepsza z tego wzgledu ze ( odpukac ) gdybys cos tam rozwalil czy cos to zawsze jest szpachla z tego wlasnie wlokna
co do moich doswiadczen z takimi spojlerami to jedna rada - szkoda kupowac tanioche bo przewaznie sa kiepskiej jakosci - lepiej dac wiecej troche i ma sie pewnosc ze sa takie jak maja byc
Zaleta - moim zdaniem jest tez taka ze sa gietkie - to duzy plus - zwlaszcza jesli przydazyloby Ci sie przykleic zderzakiem do czegos - nie peknie od razu - no chyba ze walniesz konkretnie to juz inna sprawa.
nie spotkalem sie jeszcze ze spojlerami z laminatu - chyba ze nie szukalem jak trzeba :)
takie moje zdanie na ten temat
zawsze mozna foty mojego golfiaka obejrzec i ocenic
pozdro
Avatar użytkownika
Stealth
Members
 
Posty: 1366
Dołączył(a): 4 lip 2007, o 14:42
Lokalizacja: Skrzyszów/Ostrów

Postprzez Tiiger » 17 wrz 2007, o 17:05

aha, no łapę, wielkie dzięki...a gdzie można obejrzeć twoją bryczkę?
Tiiger
Czytacz
 
Posty: 105
Dołączył(a): 7 cze 2007, o 17:43
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Stealth » 20 wrz 2007, o 17:57

tu mozna znalezc zdjecia mojego golfa
jakosciowo nie sa zdjecia najlepsze ale mysle wrzucic juz takie porzadne na fotosika albo wrzute
poki co sa te :)

http://www.golf3.pl/topics2/golfik-3-vt279.htm
Avatar użytkownika
Stealth
Members
 
Posty: 1366
Dołączył(a): 4 lip 2007, o 14:42
Lokalizacja: Skrzyszów/Ostrów

Postprzez Tiiger » 20 wrz 2007, o 22:07

kurcze coś nie wiem czemu ale nie otwierają mi sie te fotki :/, otwiera się forum co chyba ty zacząłeś pisać że wrzucasz swoje fotki ale nie wiem gdzie one są, nie widzę żadnego linka ani zdjęć... dałbyś rade wysłać linka jeszcze raz?
Tiiger
Czytacz
 
Posty: 105
Dołączył(a): 7 cze 2007, o 17:43
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Tiiger » 20 wrz 2007, o 22:11

no, otworzyło się, fajny, nie powiem, ty ale czy nie zawadzasz czasem spojlerem o podłoże ?... :D
Tiiger
Czytacz
 
Posty: 105
Dołączył(a): 7 cze 2007, o 17:43
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Stealth » 21 wrz 2007, o 16:39

na szczescie nie zawadzam o glebe jedynie o kraweznik mi sie pare razy zdarzylo ale zderzak nie ucierpial na tym na szczescie - jest jeszcze sporo luzu do gleby wiec jezdze bez obaw
tu zapodaje link jakby ktos chcial obejrzec mojego golfa w calej okzazalosci :)

http://www.wrzuta.pl/katalog/1Z4cnqdhGo/
Avatar użytkownika
Stealth
Members
 
Posty: 1366
Dołączył(a): 4 lip 2007, o 14:42
Lokalizacja: Skrzyszów/Ostrów

Postprzez DJ Mays » 26 wrz 2007, o 20:29

maska laminatowa jest super :-? jest leka jak cholera :shock: duzy plus :mrgreen:

minus jest taki ,że szpachla nie pomoze tu :-? jednie żelkot i mata szklana ...trudno dostepne dodatki do naprawy :-x
Avatar użytkownika
DJ Mays
Czytacz
 
Posty: 53
Dołączył(a): 22 wrz 2007, o 12:44
Lokalizacja: Ruda Maleniecka


- - -



Powrót do Stylizacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości