Projektory TYC za 350zł a za 500zł

Wszystko na temat tuningu optycznego naszych aut.

Moderator: Moderator

Postprzez łukasz1983 » 10 cze 2014, o 20:48

papi90 napisał(a): ile może kosztować montaż tych przekaźników
Jakbyś to robił sam to koszt części max 30 zł

No ale jak oddasz to do elektryka to 100 zł na pewno dołożysz za robociznę.

Jakbyś chciał sam założyć to poczytaj sobie to,różnica naprawdę duża po ich założeniu.
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=64358
Avatar użytkownika
łukasz1983
Members
 
Posty: 2079
Dołączył(a): 2 wrz 2012, o 16:40
Lokalizacja: RKR
Rocznik: 1993
Silnik: 1.6 ABU 1.8 Z18XE
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

 

Postprzez papi90 » 10 cze 2014, o 21:15

Radi napisał(a):
papi90 napisał(a):zadzwoniłem z pytaniem co tak drogo czym się różnią że aż 140zł drożej to powiedział że oni mają oryginalne tyc bo biorą z Holandii bezpośrednio od producenta w dużych ilościach

Czego nie powiedzą by sprzedać towar z dobrym zyskiem, toć przecież TYC to właśnie podróbka :lol:
Choć nie powiem kumpel ostatnio kupił nowe h4 to trafił chyba na podrobioną podróbkę bo musieliśmy przekładać w kostce piny żeby świeciły normalnie a dekli nie sposób było założyć :lol:
no już zamówiłem do tego żarówki jakieś dobre zamówię i montuje od razu jak przyjdzie zobaczymy czy będę zadowolony. Co do przekaźników to postudiuje temat i jeśli stwierdzę że dam rade ogarnąć to spróbuje sam ale jeśli nie to na pewno wstawię do elektryka lub kogoś kto potrafi. Dzięki Panowie za pomoc :)

[ Dodano: 2014-06-12, 18:07 ]
Lampki dzisiaj przyszły teraz tak na swiatła mijania h1 dam night breaker lub tungsram 120% a co polecacie jako postojówka u mnie jest T4W

Ja myślę żeby zrobić tak:
h1 night breaker
h3 cool blue intense
t4w Blue Vision ULTRA philips

i wydaje mi się że będzie biało z odcieniem błękitu :)
papi90
Badacz tematu
 
Posty: 233
Dołączył(a): 22 mar 2011, o 19:54
Lokalizacja: Nowa Sól

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Stylizacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości