Projektory porównanie...

Wszystko na temat tuningu optycznego naszych aut.

Moderator: Moderator

Postprzez Radi » 6 lis 2009, o 12:32

Moze troszke inna bajka ale kiedyś kupiłem halogeny mgielne do golfa i tak pech chciał że jeden był hella a jeden tyc. Na oko były identyczne założyłem stanołem pod ścianą zapaliłem i co sie okazało linia światło/cień w hella była idealna mozna by było nawet namalować kreske na ścianie a w tyc rozmyta :-? ciężko go było nawet ustawić żeby świeciły w miare równo. kupiłem wtedy drugi hella i teraz jest dobrze.
Avatar użytkownika
Radi
Members
 
Posty: 2836
Dołączył(a): 16 lut 2009, o 12:15
Lokalizacja: GKA
Rocznik: 93
Silnik: 2.8 AAA
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

 

Postprzez ciunek » 6 lis 2009, o 12:47

ja na projektory TYC zlego slowa nie powiem :P a jak wygladaja to mozna oblukac u mnie w temacie bo moje auto ma projektory TYC :P mam je juz grubo ponad rok na aucie i nadal swieca idealnie, kiedys jak je kupowalem, auta z projektorami mozna bylo policzyc na palcach jednej reki, wszyscy mowili ze TYC to lipa, ja kupilem bo nie moglem dlugi czas dostac Helli i jesli mialbym kupic kolejny kpl to tez kupil bym nowe TYC a nie uzywke Hella :!: :P
Avatar użytkownika
ciunek
Badacz tematu
 
Posty: 241
Dołączył(a): 13 gru 2008, o 02:00
Lokalizacja: Przemyśl

Postprzez Prz3m3kVW » 7 lis 2009, o 15:39

kupilem nowe i z neta:):) i za dobre pieniadze
Prz3m3kVW
Czytacz
 
Posty: 27
Dołączył(a): 16 maja 2009, o 00:34
Lokalizacja: tczevw

Postprzez Baster » 9 lis 2009, o 13:00

Tez mialem te TYc i bylem z nich zadowolony, poza tym ten temat byl juz wiele razy poruszany wystarczy poszukac
Avatar użytkownika
Baster
Badacz tematu
 
Posty: 162
Dołączył(a): 17 gru 2007, o 01:11
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Postprzez darkmen21 » 17 sty 2010, o 18:02

Ja mam TYC i powiem ci jest ok,bylem nawet na przegladzie i nic sie kolo nie przyczepił, a sprawdzał dokładnie oswietlenie ;-) mam ramke te dymiona,ale wyglada jakby nie byla przezroczysta :hyhy:
Avatar użytkownika
darkmen21
Members
 
Posty: 1037
Dołączył(a): 16 lis 2008, o 11:35
Lokalizacja: Siemianowice Śl.
Rocznik: 1995
Silnik: 1.8
Paliwo: PB
Nadwozie: cabrio

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Stylizacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości