Pomoc!

Wszystko na temat tuningu optycznego naszych aut.

Moderator: Moderator

Pomoc!

Postprzez pol_000 » 10 gru 2007, o 13:45

Witam prosze o pomoc!
co sadzicie o zlikwidowaniu wycieraczki tylnej? Generalnie mi ja zlamano i jestem bez, nie wiem czy oplaca sie kupic nowa czy lepiej zaslepke? (jak zaslepke to gdzie moge znalezc?)
Druga sprawa to galka do zmiany biegow, jaka polecacie, jakie macie opinie o galkach aluminiowych takich cienkich, moja jest stara i zdarta, zamienic na zwykla uniwersalna czy aluminiowa?
I ostatnie, prosilbym o jakas rade co do wymiany zarowek w refkelktorach? jest tam jakis sposob na to bo mi ciezko idzie a niechcialbym nic polamac! Z gory dzieki
pol_000
Berbeć
 
Posty: 3
Dołączył(a): 28 lis 2007, o 09:19
Lokalizacja: Gliwice

Pomoc!

 

Postprzez Mayk » 10 gru 2007, o 14:15

Witam.Wycieraczka ma swoje przeznaczenie i powinna by?.Kup now? lub u?ywk?.Co do ga?ki to polecam ga?eczki obszyte ,nie lakierowane no chyba ?e lubisz je wymienia? co dwa miesi?ce.Co do ?arówek to niema problemy z wymian?.Odkr?casz dekielki z reflektora,odbezpieczasz zapinki które trzymaj? ?arówk? i wyci?gasz .Sk?adasz w kolejno?ci odwrotnej.
Avatar użytkownika
Mayk
Badacz tematu
 
Posty: 166
Dołączył(a): 8 lis 2007, o 10:05
Lokalizacja: 64-100 Leszno

Postprzez czepi » 10 gru 2007, o 18:00

a mnie si? ko?cem poprzedniej zimy spali? silnik od tylnej wycieraczki... by?o du?o mokrego ?niegu na tylnej szybie a ja zamiast go odgarn?? to za??czy?em wycieraczk? :( przez lato si? oci?ga?em z wymian? silnika ale teraz tego bardzo ?a?uj?.... zw?aszcza przy je?dzie w nocy na szybie zbiera si? du?o syfu i jak jeszcze kto? po?wieci ?wiat?ami to nic nie wida? przez tyln? szyb?... radz? ci jednak zadba? o tyln? wycieraczk?
Avatar użytkownika
czepi
Members
 
Posty: 825
Dołączył(a): 19 lis 2007, o 20:05
Lokalizacja: Cieszyn/Radlin

Postprzez Imper » 10 gru 2007, o 22:45

sadze ze Czeoi ma racje... zycie bez tylniej wycieraczki jest bardzo trudne zwlaszcza jesli chodzi o klimat wystepujaacy w polsce... od jeseni do zimy to istna tragedia gdyz nawet po umyciu calego samochodu to kwestia parunastu kilometrow aby znow byl brudny;/ moj znajomy przez to zaplacicl mandat bo nie zauwazyl policji ktora jechala za nim i przejechal na czerwonym swietle... moze jej brak wyglada bardziej estetycznie ale naprawde beedi sporo takich chwil w ktorych jej brak bedzie Ci szczegolnie doskwieral... radze siue zastanowic
Avatar użytkownika
Imper
Members
 
Posty: 1601
Dołączył(a): 4 gru 2007, o 02:30
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez opolanin » 12 gru 2007, o 22:24

pol widocznosc dobra to podstawa, wiec kup sobie uzywana wycieraczke a co do galki zmiany biegow kup sobie obszyta skora sam mam i jest super, natomiast wymiana zarowek to jak kolega napisal nic skomplikowanego, pozdro
opolanin
 

Postprzez buli84gt » 12 gru 2007, o 22:57

pol popatrz sobie jak o tej porze roku wygladaja wszystkie auta. sa tak brudne ze ja a przyklad nie wyobrazam sobie jazdy bez wycieraczki. :mrgreen:
Avatar użytkownika
buli84gt
Czytacz
 
Posty: 123
Dołączył(a): 27 sie 2007, o 19:42
Lokalizacja: poznań / biedrusko

Postprzez PiJey88 » 12 gru 2007, o 23:00

a ja si? nawet ostatnio zastanawia?em zeby usun?? tyln? wycieraczk? i zrobi? klap? na pó? g?adko :] fajnie wygl?da, a jako? za bardzo chyba nie przeszkadza brudna tylna szyba, a wr?cz bardziej denerwuje mnie jak jest brudna i wida? ?lad po wytarciu wycieraczki, wi?c jej nie uzywam, hehe
Avatar użytkownika
PiJey88
Administrator
 
Posty: 5010
Dołączył(a): 2 lut 2007, o 09:16
Lokalizacja: Warszawa
Rocznik: 1996
Silnik: 2.8 VR6 AAA
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez buli84gt » 13 gru 2007, o 00:11

no to tez pewnie zalezy czy uzywasz lusterka wstecznego bo ja gapie sie w nie wiecej niz w boczne dlatego musze miec wycieraczke. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Avatar użytkownika
buli84gt
Czytacz
 
Posty: 123
Dołączył(a): 27 sie 2007, o 19:42
Lokalizacja: poznań / biedrusko

Postprzez Kryst88 » 13 gru 2007, o 10:18

Wycieraczke, najlepiej kupic nowa, ja nawet gdzies mam nawet zapasowy silniczek :) pzdr
Kryst88
Czytacz
 
Posty: 133
Dołączył(a): 5 paź 2007, o 08:38
Lokalizacja: Żory

Postprzez Mayk » 13 gru 2007, o 10:25

PiJey88, bedziesz sobie wyobrazal ze masz tylna wycieraczke??? ciekawe czy przy kontroli policjanci beda miec tyle wyobrazni... :lol:
Avatar użytkownika
Mayk
Badacz tematu
 
Posty: 166
Dołączył(a): 8 lis 2007, o 10:05
Lokalizacja: 64-100 Leszno

Postprzez PiJey88 » 13 gru 2007, o 23:00

PiJey88, bedziesz sobie wyobrazal ze masz tylna wycieraczke??? ciekawe czy przy kontroli policjanci beda miec tyle wyobrazni...

A co oni maj? do gadania? Jak bede mia? kaprys to moge sobie nawet tyln? szybe zaspawa?, przeciez w prawie nic nie ma ze trzeba mie? tylna szybe, moge j? zakleic folia (przyciemni?) wystarczy mie? dwa lusterka zewnetrzne, pozatym nawet nie wiem co do tego wszystkiego ma tylna wycieraczka :shock:
Avatar użytkownika
PiJey88
Administrator
 
Posty: 5010
Dołączył(a): 2 lut 2007, o 09:16
Lokalizacja: Warszawa
Rocznik: 1996
Silnik: 2.8 VR6 AAA
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez Aro » 13 gru 2007, o 23:18

pozatym PiJey ma uklady :lol:

nie no tak powaznie to z tylu masz miec tylko widoczna rejestracje a robic mozesz co chcesz... no i swiatla musza byc :mrgreen: a co do wycieraczki.. to nieusowaj jej ,kiedys sie przyda.
Avatar użytkownika
Aro
VIP
 
Posty: 1328
Dołączył(a): 28 paź 2007, o 10:45
Lokalizacja: Gostynin
Rocznik: 2000
Silnik: 2000
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

Następna strona

- - -



Powrót do Stylizacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron