Podświetlenie panelu od nawiewu golf III

Wszystko na temat tuningu optycznego naszych aut.

Moderator: Moderator

Podświetlenie panelu od nawiewu golf III

Postprzez 99szymon99 » 13 paź 2015, o 21:13

Witam. Jak w temacie chciałbym chciałbym zmodyfikować w swoim golfie podświetlenie nawiewu ze zwykłego takiego nudnego który w dodatku niedokładnie go całego oświetla do takiego jak w nowszych autach. Natchnąłem się na internecie na dość interesujące formy podświetlenia tutaj dam linka do jednego http://allegro.pl/vw-golf-3-vento-oswie ... 78619.html wygląda na zdjęciu to na bardzo dobry efekt oświetleniowy tylko konstrukcja daje do myślenia i teraz pytanie do was. Jak myślicie czy taka dość prosta konstrukcja wywoła taki rewelacyjny efekt wizualny jak na poniższych proponowanych zdjęciach? Miał już ktoś z was styczność z tego typu konstrukcją oświetleniową i dało to taki efekt jak na poniższych zdjęciach czy to tylko taki chwyt żeby ludzie brali, a w rzeczywistości będzie nierównomiernie oświetlało albo nie będzie pasować w otwory w które trzeba przełożyć?
Avatar użytkownika
99szymon99
Czytacz
 
Posty: 117
Dołączył(a): 25 cze 2014, o 22:42
Lokalizacja: Ślesin
Rocznik: 1995
Silnik: 2.0 2e
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

Podświetlenie panelu od nawiewu golf III

 

Re: Podświetlenie panelu od nawiewu golf III

Postprzez palio » 13 paź 2015, o 21:22

Sprzedający achamerski czyli Lediker (http://lediker.pl/vw-golf-3-vento-oswie ... 1,109.html).
Swego czasu połowa forum miała od Niego oświetlenie, nie tylko pokręteł nawiewu.
Avatar użytkownika
palio
Administrator
 
Posty: 3891
Dołączył(a): 24 mar 2010, o 20:45
Lokalizacja: Fajsławice
Rocznik: 95
Silnik: 1Z++
Paliwo: ON
Nadwozie: 5-drzwiowe

Re: Podświetlenie panelu od nawiewu golf III

Postprzez Opik » 13 paź 2015, o 21:41

mam od niego i polecam, w temacie możesz zobaczyć jak wygląda bo wiele się od zdjęć nie różni
nie rozumiem tylko rozterek o konstrukcję, jakiej technologi Nasa oczekujesz po tak ciosanym technologicznie samochodzie jak Golf? :D

poza tym chyba komentarze mówią same przez się ;)
Avatar użytkownika
Opik
Members
 
Posty: 7058
Dołączył(a): 28 lis 2011, o 22:22
Lokalizacja: Lublin
Silnik: 2.0
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

Re: Podświetlenie panelu od nawiewu golf III

Postprzez 99szymon99 » 13 paź 2015, o 22:06

Po prostu chciałbym żeby to atrakcyjnie wyglądało a nie jak fabryka to zrobiła. Więc ten typ konstrukcji i taki model polecacie do podświetlenia panelu nawiewu, sprawdza się i jest dość efektowny?
Avatar użytkownika
99szymon99
Czytacz
 
Posty: 117
Dołączył(a): 25 cze 2014, o 22:42
Lokalizacja: Ślesin
Rocznik: 1995
Silnik: 2.0 2e
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

Re: Podświetlenie panelu od nawiewu golf III

Postprzez scyzormks » 14 paź 2015, o 07:22

Tak sprawdza sie, mam zestaw od niego i całe podswietlenie jest w kolorze czerwononiebieskim pozniej zapodam fotke. Ogolnie bardzo fajny efekt i 100 razy lepszy od tego pseudo zielonego. Z instalacja nie powinienes miec problemu. Wł swiatełok godz bo tam jest co sie :cenzura: jak zrobisz fałszywy ruch, licznik jakies 50 min i podswietlenie nawiewow 30 min. Podswietlenie szybra trzeba wysłac doLedikea
Avatar użytkownika
scyzormks
Gaduła
 
Posty: 637
Dołączył(a): 17 maja 2012, o 16:53
Lokalizacja: Wojkowice

Re: Podświetlenie panelu od nawiewu golf III

Postprzez BartheZz_3 » 14 paź 2015, o 07:44

Także mam od tego pana zestaw podświetlenia Climatronic i podświetlenie zapalniczki, profesjonalna robota, dołączona szczegółowa instrukcja montażu, świetny kontakt. Warto polecić :)
R.I.P Mystic B. [*]
Avatar użytkownika
BartheZz_3
Members
 
Posty: 4317
Dołączył(a): 16 cze 2011, o 10:24
Lokalizacja: PMI
Rocznik: 95
Silnik: 1Z
Paliwo: ON
Nadwozie: kombi

Re: Podświetlenie panelu od nawiewu golf III

Postprzez 99szymon99 » 15 paź 2015, o 11:59

Podświetlenie licznika to mam akurat eleganckie tylko że po ,,swojemu" robione, nie led tylko żarówki. Km i godz na czerwono (zmieniłem tylko folie z zielonej na czerwoną) i zegary również na czerwono, także zmiana folii i zmiana żarówek na mocniejsze, trochę było roboty ale jest ok. Co do tego nawiewu to właśnie nie miałem pewności bo tak też kombinowałem po swojemu i nie zbyt fajnie mi to wyszło, niby świeci na czerwono ale nie równomiernie i światło nie dociera we wszystkie miejsca, co do włącznika świateł to narazie jestem na etapie kamienia łupanego, czarna magia od czego tam się zabrać :D
Avatar użytkownika
99szymon99
Czytacz
 
Posty: 117
Dołączył(a): 25 cze 2014, o 22:42
Lokalizacja: Ślesin
Rocznik: 1995
Silnik: 2.0 2e
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

Re: Podświetlenie panelu od nawiewu golf III

Postprzez BartheZz_3 » 15 paź 2015, o 13:13

jak zamówisz u tego sprzedawcy, to dostaniesz szczegółową instrukcję, jak rozebrać, gdzie dolutować, jak złożyć i na co uważać, tak więc jeśli umiesz czytać :hyhy: to sobie poradzisz ;)
R.I.P Mystic B. [*]
Avatar użytkownika
BartheZz_3
Members
 
Posty: 4317
Dołączył(a): 16 cze 2011, o 10:24
Lokalizacja: PMI
Rocznik: 95
Silnik: 1Z
Paliwo: ON
Nadwozie: kombi


- - -



Powrót do Stylizacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google Adsense [Bot] i 9 gości