Niebieske wnętrze

Wszystko na temat tuningu optycznego naszych aut.

Moderator: Moderator

Niebieske wnętrze

Postprzez rataman » 24 lip 2014, o 21:04

Posiadam "niebieską" miękką deskę z golfa 3. Mam pytanko. To jakiś "rarytas" czy zwykły szmelc? Bo prawdę powiedziawszy będę przekładał całe wnętrze z tego golfa co w nim jest ta deska i boczki drzwi będą się wg mnie gryzły z moim starym plastikowym czarnym kokpitem. W dawcy rączki drzwi, korbki, przełącznik el lusterek, maskownice głośników i podobne plastiki również są niebieskie. Śmiesznie wygląda ta niebieska deska bo detale plastikowe takie jak zaślepki czy cała obramówka zegarów jest czarna jak i kratki nawiewów. To jakiś speszal edyszyn? Pierwszy raz widzę coś takiego w golfie. Btw mój sztrucelek jest niebieski i chyba fajnie by to wyglądało ale nie wiem czy chce mi się znowu wyciągać kokpit dlatego szukam motywacji i informacji :)



Kurcze, chyba nie ten dział, jak powinno być w stylizacji lub gdzie indziej proszę moda o przeniesienie...
rataman
Berbeć
 
Posty: 11
Dołączył(a): 10 lip 2014, o 15:57
Lokalizacja: Kłodzko

Niebieske wnętrze

 

Postprzez Pro100 » 24 lip 2014, o 21:19

Zależy jak na to patrzeć, ja np nie chciał bym jej za darmo bo uważam ją za brzydką. Być może znajdziesz jakiegoś miłośnika niebieskiego koloru który będzie w stanie zapłacić za nią "odpowiednią" kwotę. Z pewnością natomiast była rzadziej wkładana do golfów.
Avatar użytkownika
Pro100
VIP
 
Posty: 2623
Dołączył(a): 22 cze 2008, o 16:38
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Rocznik: 93
Silnik: R32
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe


- - -



Powrót do Stylizacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości