Witam
Chętnie bym zobaczył jak wyglądałby nasz golfik z lusterkami od SEATA IBIZY II FL (1999-2002)... z tego co pamietam to ze ktos na forum miał kiedyś taki pomysł...
Jesli jest ktos kto ma fotki jak to wyglada to byłbym wdzieczny i uradowany hehe... bo może byc zacnie ... he


nadal sie nosze z tym zamiarem ale teraz na glowie lakiernik...wiec pomysl czeka na swoj czas 
Bezcenne