malowanie zderzaków

Wszystko na temat tuningu optycznego naszych aut.

Moderator: Moderator

malowanie zderzaków

Postprzez Allwall » 21 wrz 2008, o 12:21

siema, mam w swoim golfie czarne a raczej już szarawe zderzaki, chce je pomalować na kolor nadwozia, czy musze kupić najpierw nowe zderzaki i je lakierować czy moge lakierować te stare i ile to mniej wiecej moze kosztować u lakiernika? jesli ktoś tak robił to proszę o odpowiedz

[ Dodano: 2008-09-21, 12:48 ]
jak widać zderzaki są juz wypłowiałe... Obrazek Obrazek
Allwall
 

malowanie zderzaków

 

Postprzez Adi » 21 wrz 2008, o 17:07

Nie musisz wymieniac zderzakow.
Koszt 200 - 300 pLN + dorobienie koloru
Adi
 

Postprzez Allwall » 21 wrz 2008, o 17:13

srodek zderzaków tylko zrobie bedzie fajniej wyglądać:D
Allwall
 

Postprzez Adi » 21 wrz 2008, o 17:26

Zrob tak i bedzie GiT
Obrazek
Adi
 

Postprzez Allwall » 21 wrz 2008, o 17:29

i dokładnie tak chce:) i dokładnie takie światła na tył zamówiłem:] chce założyć jeszcze nadkola czarne
Allwall
 

Postprzez Mazz » 21 wrz 2008, o 18:41

A ta część co będzie wystawać (czarna wypłowiała) proponuje ci pomalować na czarny mat ! tylko oczywiście porządnie czyli czyszczenie podkład (DO PLASTIKÓW) no i czarny mat efekt nowości powinien się utrzymać do 2-3 lat jeśli jest garażowany :)
Avatar użytkownika
Mazz
VIP
 
Posty: 398
Dołączył(a): 20 mar 2008, o 20:36
Lokalizacja: Medyka

Postprzez dawidg87 » 22 wrz 2008, o 21:40

Mazz napisał(a):A ta część co będzie wystawać (czarna wypłowiała) proponuje ci pomalować na czarny mat ! tylko oczywiście porządnie czyli czyszczenie podkład (DO PLASTIKÓW) no i czarny mat efekt nowości powinien się utrzymać do 2-3 lat jeśli jest garażowany :)



nie znam się na malowaniu, ale mam ten sam problem, wypłowiało wszystko, a nie chce mi się co parę dni jechać na nowo czernidłem, chciałbym odnowić kolorek czarny na tych elementach:) jak to zrobić? co kupić? czym się kierować?
dawidg87
Badacz tematu
 
Posty: 170
Dołączył(a): 26 gru 2007, o 14:52
Lokalizacja: Żywiec

Postprzez kapela20 » 22 wrz 2008, o 23:56

wydaje mi sie ze po malowaniu zderzaki beda mialy chropowaty lakier chyba ze sie myle? to niech mnie ktos poprawi. ja chce pomalowac dokładnie tak jak kolega .tylko myslałem zeby kupić nowe gładkie zderzaki ??????? jak myslicie?
Avatar użytkownika
kapela20
Czytacz
 
Posty: 127
Dołączył(a): 28 sie 2008, o 00:14
Lokalizacja: wrocław/milicz

Postprzez Allwall » 23 wrz 2008, o 15:34

dowiedziałem sie ze je sie sciera troche, szpachluje podkładem i dopiero wtedy lakieruje:)
Allwall
 

Postprzez wolfzan » 23 wrz 2008, o 22:47

Allwall napisał(a):chce założyć jeszcze nadkola czarne


Najlepiej szukaj oryginalnych używek, bo podróbki mogą nie pasować.

Adi napisał(a):Koszt 200 - 300 pLN + dorobienie koloru


Tylko najlepiej udać się do fachowego zakładu, żeby dobrze dobrali lakier, bo będzie się wyróżniał jak źle dobiorą.

Dobrym rozwiązaniem było by tez znalezienie oryginalnie pomalowanych zderzaków w takim samym kolorze.
wolfzan
Berbeć
 
Posty: 5
Dołączył(a): 5 wrz 2008, o 10:59
Lokalizacja: Nisko/Wrocław


- - -



Powrót do Stylizacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości