malowanie lamp

Wszystko na temat tuningu optycznego naszych aut.

Moderator: Moderator

malowanie lamp

Postprzez Cysiu_NS » 17 lip 2008, o 12:24

chce polakierowac kierunki na czerwono zeby swiecily pomaranczowym swiatlem moze ktos robil cos takiego i wie co zrobic mi przeszlo przez glowe zaciagnac pomysl od innych aut mianowicie malowac lampe paskami i na koncu lekka warstwe calosci podobnie jest w vw lupo passsat b5 i innych markach co o tym myslicie lub moze ktos ma inny pomysl ?
Życie jest piękne! Jeśli prawidłowo dobierze się środki antydepresyjne
Avatar użytkownika
Cysiu_NS
Gaduła
 
Posty: 480
Dołączył(a): 26 maja 2008, o 14:04
Lokalizacja: Nowy Sącz

malowanie lamp

 

Postprzez lukas2087 » 17 lip 2008, o 14:55

a ty wiesz kolego ze za takie malowanie sobie jest przez policje zabierany dowod. musisz miec atest. duzo moich kolegow tez tak zrobilo i przy pierwszej kontroli to czepiali sie o lampy ze sa po malowane sprejem czy czyms innym. wiec radze kupic nowy kierunek i juz
Łukasz.
Avatar użytkownika
lukas2087
Badacz tematu
 
Posty: 215
Dołączył(a): 19 paź 2007, o 18:21
Lokalizacja: Wroclaw/ Twardogóra

Postprzez Cysiu_NS » 17 lip 2008, o 17:41

ja poprzednio rok jezdzilem z lekko przyrozowionymi i przepolerowanymi policji nawet nie przyszlo na mysl ze lampy sa przerobione badanie techniczne przechodzilo auto bez problemu... lecz chce to zrobic tak jak na zasadzie np b5 a to ze moga za to dowod zabarac to wiem ale bedzie to praktycznie niezauwazalne ze lampy nie sa seryjne
Życie jest piękne! Jeśli prawidłowo dobierze się środki antydepresyjne
Avatar użytkownika
Cysiu_NS
Gaduła
 
Posty: 480
Dołączył(a): 26 maja 2008, o 14:04
Lokalizacja: Nowy Sącz


- - -



Powrót do Stylizacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości