lampy tylne pytanie.

Wszystko na temat tuningu optycznego naszych aut.

Moderator: Moderator

lampy tylne pytanie.

Postprzez lukasz16100 » 21 kwi 2013, o 21:25

Witam, w swoim golfie mam lampy redwhite chyba DEPOwskie, i chcialbym je troche prsyciemnić, gdzieś kieydś obiło mi sie o uszy jakas folie czy cos sie na nie naklada, moglibyscie mi coś o tym wiecej poweidzeć, co to za folia, gdzie ja kupie i jak to zrobic.
lukasz16100
Czytacz
 
Posty: 98
Dołączył(a): 16 sie 2011, o 19:07
Lokalizacja: SPS

lampy tylne pytanie.

 

Postprzez Opik » 21 kwi 2013, o 21:44

bla bla bla, było milion razy

folia bądź też sprej do przyciemniania jest na allegro w ilościach hurtowych. Co nie weźmiesz będzie taki sam kasztan.

Jako bonus w razie jakiejkolwiek stłuczki masz 99,9% pewności że wina poleci na Ciebie - grzebiąc w lampach automatycznie tracisz na nie homologację i samochód staje się niezdatny do jazdy. A uwierz że im większa szkoda, tym ubezpieczyciel będzie dokładniej szukał pretekstu to nie wypłacenia kasy ;)
Avatar użytkownika
Opik
Members
 
Posty: 7058
Dołączył(a): 28 lis 2011, o 22:22
Lokalizacja: Lublin
Silnik: 2.0
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez danny.tcz » 26 kwi 2013, o 13:22

Opik, wydaje mi sie ze nie takie bylo pytanie kolegi lukasz16100, on nie pytal o legalnosc itp jak robisz smoked to tez jes po homologacji wyciaganie wkladek z hbm to tez ingerencja w lampy wiec o czym my tu rozmawiamy gdzies u kogos widzialem jakw tylnych lampach przelozyl sobie kierunek razem ze swiatlem cofania oczywiscie kierynku nie mial pomaranczowego wiec temat rzeka koledze sie to podoba i chce sobie tanim kosztem przyciemnic wiec linki z allegro leca :
folia od wyboru do koloru http://allegro.pl/listing/listing.php?s ... iania+lamp
spray takze jaki sobie kolor wymarzysz http://allegro.pl/listing/listing.php?s ... iania+lamp
moim zdaniem folia lepiej bo jak efekt nie bedzie zadowalajacy zawsze mozesz sciagnac folie ze sprayem troszke gorzej
swoja droga lukasz16100 opcja szukaj nie gryzie a google zawsze pomoże :)
Ostatnio edytowano 26 kwi 2013, o 17:57 przez danny.tcz, łącznie edytowano 1 raz
to nie jest zwykłe 1,4 zawsze to powtarzałem :P
Avatar użytkownika
danny.tcz
Gaduła
 
Posty: 406
Dołączył(a): 5 lut 2010, o 17:05
Lokalizacja: gtc


- - -



Powrót do Stylizacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości