Lampy a'la MK4 vs. Projektory - które lepsze

Wszystko na temat tuningu optycznego naszych aut.

Moderator: Moderator

Postprzez Ardius » 23 wrz 2014, o 22:30

Teraz dokładnych wartości sobie nie przypomnę, ale opierałem się na tekstach porad apropoświateł na przekaźnikach. Rożnica u mnie była naprawdę niewielka. Dokładnej wartości nie podam bo nie będę zmyślał.
Kto pyta - nie błądzi, a wielu ludzi błądzi...
Ardius
Czytacz
 
Posty: 95
Dołączył(a): 29 mar 2012, o 19:43
Lokalizacja: Kamienna Góra

 

Postprzez Mopek » 24 wrz 2014, o 11:01

Projki na xenonie świecą przyzwoicie. Co do mk4 nie wiem, nie jeździłem na takich
Avatar użytkownika
Mopek
Badacz tematu
 
Posty: 316
Dołączył(a): 5 lis 2013, o 08:36
Lokalizacja: Żukowo k. Gdańska

Postprzez łukasz1983 » 24 wrz 2014, o 15:09

Ardius napisał(a):Teraz dokładnych wartości sobie nie przypomnę, ale opierałem się na tekstach porad apropoświateł na przekaźnikach. Rożnica u mnie była naprawdę niewielka. Dokładnej wartości nie podam bo nie będę zmyślał
Kolego mało prawdopodobne,żeby w 20-to letni aucie było napięcie na żarówkach podobne jak na akumulatorze.Po prostu po tylu latach wypalają się styki we włączniku i kostce.
Jedyne wyjście,to,że poprzedni właściciel zamontował już przekaźniki świateł,i stąd masz podobne napięcie na żarówkach i aku.
Avatar użytkownika
łukasz1983
Members
 
Posty: 2079
Dołączył(a): 2 wrz 2012, o 16:40
Lokalizacja: RKR
Rocznik: 1993
Silnik: 1.6 ABU 1.8 Z18XE
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez Ardius » 24 wrz 2014, o 17:27

Moje autko jak na 17 lat ma dość dobre napięcie na lampach. Dla Twojego i mojego spokoju zmierzę je jeszcze raz. Za parę dni dostanę w pracy nowy miernik dla siebie to przemierzę i napiszę co i jak.
Przekaźników nigdzie pod maską nie widzę. Chyba że są w środku przy bezpiecznikach, zaraz zerknę..

[ Dodano: 2014-09-24, 16:39 ]
Dodatkowy przekaźników nie znalazłem.
Kto pyta - nie błądzi, a wielu ludzi błądzi...
Ardius
Czytacz
 
Posty: 95
Dołączył(a): 29 mar 2012, o 19:43
Lokalizacja: Kamienna Góra

Postprzez Taksi » 26 wrz 2014, o 13:33

Ogólnie temat wałkowany mnóstwo razy aż dziwie się ze nie dostałeś :cenzura:
Ja będę wypowiadał się na własnym doświadczeni bo miałem i ori h1 i Hella mk4 look i zakupiłem projki TYC ogólnie h1 miałem styrane wpadły mk4 look nowe nie powiem kont święcenia nieporównywalny, oświetlona była cala jezdnia a nie tylko mój pas ;) TYCe świecą spoko a z ZKW świecą nawet lepiej niż Hellenki ;) sumując gdy bym nie chciał czarnego ryja w parchu pozostał bym przy mk4 look a jak tera chciał bym kupić dobre lampy na pewno kupił bym Hellenki. Warte swojej ceny patrząc na jakość wykonania jak i święcenia.
Avatar użytkownika
Taksi
Gaduła
 
Posty: 624
Dołączył(a): 5 paź 2011, o 21:28
Lokalizacja: Lębork

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Stylizacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości