Jaki front?

Wszystko na temat tuningu optycznego naszych aut.

Moderator: Moderator

Jaki front?

Postprzez siwek331 » 15 lip 2014, o 18:21

Witam ,niedawno zakupiłem golfika i chciałbym zmienić jego front,tylko ze nie wiem czy taki spasuje wiec czekam na wasze propozycje.
Oto zdjecie aktualnego frontu:
http://zapodaj.net/0d8ec18403a6e.jpg.html
Chciałem zmienić te lampy na Projektory smoked
blendy na usa smoked
ten grill na ori z znaczkiem i znaczek pomalować na kolor nadwozia.

Jak myslicie spasi to ? Wiem ze to głupie pytanie,ale za chiny nie mogę sobie tego jakoś razem wyobrazić wiec licze na pomoc:)
siwek331
Czytacz
 
Posty: 27
Dołączył(a): 23 gru 2013, o 17:02
Lokalizacja: abc

Jaki front?

 

Postprzez Gesiu_15 » 15 lip 2014, o 18:31

siwek331 jak nie masz teraz kasy to zrób smoked h4 i smoked blend i kierunków i będzie :-)

jak masz luźną kasę to kupuj projektory TYC + grill na 2 żebra GTI , do tego smoked halogenów blend i kierunków i masz ładny froncik :-) Do tego dołożył bym szeroką dokładkę Retov :-)
Avatar użytkownika
Gesiu_15
Moderator Globalny
 
Posty: 3757
Dołączył(a): 14 kwi 2012, o 21:32
Lokalizacja: Kielce
Rocznik: 1994
Silnik: 2.0 2E GTI
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez siwek331 » 15 lip 2014, o 18:58

Noo wlasnie zapomniałem napisac o tej dokładce retov :hyhy: z kasą w sumie to tak że w tym miesiącu mógłbym sobie pozwolić jedynie na dokładkę i grill w następnym bym dopiero kupił projektory ,bo troche wydatków miałem w sumie w tym miesiącu :kwasny:
Czyli jak bym kupił te projektory to te bledy zostawić co są tylko je przydymić czy kupic usa?
Ten grill gti to w czarnym zostawić czy w kolorze go przemalować ?:)
Sory za tak absurdalne pytania i zarazem dzieki za propozycje Grzesiu_15 :)
siwek331
Czytacz
 
Posty: 27
Dołączył(a): 23 gru 2013, o 17:02
Lokalizacja: abc

Postprzez łukasz1983 » 15 lip 2014, o 19:08

siwek331, Projki,plus zostaw swoje halogeny i blendy,zrób je w smoked i będzie miodzio.
Grill zostaw czarny,a znaczek pomalował bym nie w kolor budy a na czarno :ok:
Avatar użytkownika
łukasz1983
Members
 
Posty: 2079
Dołączył(a): 2 wrz 2012, o 16:40
Lokalizacja: RKR
Rocznik: 1993
Silnik: 1.6 ABU 1.8 Z18XE
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez Opik » 15 lip 2014, o 19:41

Widze kogos tu ponosi znowu od nadmiaru przywilejow wiec powtorze ;)

Forumowy schemat kopiuj-wklej jak zawsze w uzyciu :lol:

Z lamp lepiej swiecacych mozesz dac ori hella ala mkIV w ciemnej wersji, rw inPro. Kosztuja duzo wiecej niz tyce, ale jakosc swiecenia... ;)
Avatar użytkownika
Opik
Members
 
Posty: 7058
Dołączył(a): 28 lis 2011, o 22:22
Lokalizacja: Lublin
Silnik: 2.0
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez Gesiu_15 » 15 lip 2014, o 20:35

siwek331 napisał(a): z kasą w sumie to tak że w tym miesiącu mógłbym sobie pozwolić jedynie na dokładkę i grill w następnym bym dopiero kupił projektory ,bo troche wydatków miałem w sumie w tym miesiącu :kwasny:


niestety nie każdy ma worek żeby wydawać powolutku froncik zrobisz :-)

siwek331 napisał(a):Czyli jak bym kupił te projektory to te bledy zostawić co są tylko je przydymić czy kupic usa?


kup folię do przyciemniania lamp , przyciemnisz folią kierunki i blendy i będzie dobrze :-) chyba że nie będzie ci się chciało bawić to są zestawy kierunków + blendy smoked :-) co do halogenów jest poradnik na forum jak smoked zrobić ;-)

http://www.golf3.pl/topics28/smoked-hal ... t68040.htm

siwek331 napisał(a):Ten grill gti to w czarnym zostawić czy w kolorze go przemalować ?:)


to już zrobisz jak będzie ci się widziało ;-) napewno dolną listwę grilla bym pomalował w kolor nadwozia . Zebra to zależy od twojej wizji , czy pomalujesz na czarno żebra czy w kolor nadwozia to zależy od ciebie :-) dodam że u siebie mam i żebra i dolną listwę pomalowaną w kolor nadwozia , w kolorze czerwonym lepiej wyglądają czarne żebra :-)
Avatar użytkownika
Gesiu_15
Moderator Globalny
 
Posty: 3757
Dołączył(a): 14 kwi 2012, o 21:32
Lokalizacja: Kielce
Rocznik: 1994
Silnik: 2.0 2E GTI
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez Radi » 16 lip 2014, o 10:16

siwek331 napisał(a):bledy zostawić co są tylko je przydymić czy kupic usa?

A że tak zapytam co to według Ciebie są blendy USA???
Bo z definicji blenda usa wygląda tak samo jak twoje teraz tyle że mają dłuższe mocowanie żeby pasowała do zderzaka usa. Na zderzaku euro wyglądała by dość dziwnie bo odstawałaby jakiś cm.
Avatar użytkownika
Radi
Members
 
Posty: 2836
Dołączył(a): 16 lut 2009, o 12:15
Lokalizacja: GKA
Rocznik: 93
Silnik: 2.8 AAA
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez Karol B. » 17 lip 2014, o 23:08

Tanio i ładnie - rozklejasz h4, halogeny, blendy i malujesz na czarno(smoked), kierunki przydało by się do tego zestawu kupić dymione(ew.folia/spray przyciemniający) lub za parę groszy pomarańczowe włożyć dla odmiany. Grill i zwykły może być, aby listwa była w kolor auta, a żebra i znaczek czarne. ;-)
Avatar użytkownika
Karol B.
Members
 
Posty: 1620
Dołączył(a): 30 lis 2008, o 21:15
Lokalizacja: Podlasie-BSK


- - -



Powrót do Stylizacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości