Golf 3 92r. Początek zmian

Wszystko na temat tuningu optycznego naszych aut.

Moderator: Moderator

Golf 3 92r. Początek zmian

Postprzez ukaszek92 » 18 mar 2014, o 13:37

Najpierw o samochodzie.
Golf 3 92r. 1.8 75KM b+g.
Przebieg ~200,000km
Kolor - czerwony.

Fotki wrzucę pod wieczór.
Wszystko seria.
Silnik zdrowy wymyty.
Blacha zdrowa i zabezpieczona konserwacją przeze mnie.
Lakierka - b.słabo.
Liczne zarysowania i odchodzący lakier w paru miejscach.
Wyposażenie - bez rewelacji. Jedynie szyberdach brak centralnego i elektrycznych szyb.

Planowane zmiany ( i tutaj proszę o pomoc i sugestie.)

1.Dach Klapa Maska - folia chrom.
2.Reszta karoserii - folia carbon 3d.
3.Przód Vento.
4.Lampy Vento soczewka.
5.Gwint.
6.Felgi z ładnym rantem. Bosiadam BBS 375ET35 ale myślę nad czymś ładniejszym.

Nad resztą modyfikacji myślę i szukam po forum
Wszelkie sugestie i rady proszę pisać ;)

Przód Vento z tego co wyczytałem to czeka mnie zakup maski, grila lamp.
Widzę ładne soczewki na necie ale cena 550,00 to troszkę drogo ,więc z tym narazie odpuszczę. Zacznę od folii bo bardzo serce mnie boli jak widzę ten lakier na samochodzie.
W trakcie produkcji.
ukaszek92
Berbeć
 
Posty: 9
Dołączył(a): 9 sty 2014, o 10:34
Lokalizacja: Kraków okolice

Golf 3 92r. Początek zmian

 

Postprzez trojeczkaGT » 18 mar 2014, o 13:53

haha za dwa pierwsze podpunkty Ciebie zjechali by po calosci ;p carbon jedynie na lusterka nie wiecej lepiej folia cale auto oklej ale nie jakies chromy tylko zwykle kolory bez wzorkow itp. zreszta zobaczysz co beda pisac zaraz lepiej usun dwa pierwsze punkty
Aktualnie posiadam golfa III 1.9 TD umierajacego na ruda ospe i to >>> pozostale/chrysler-voyager-jaszczur-t77315.html a miałem tez audi 80 b4, byl tez golf III 1.8 GT i golf III kombi i vento.
Avatar użytkownika
trojeczkaGT
Members
 
Posty: 1745
Dołączył(a): 6 sie 2011, o 21:36
Lokalizacja: DDZ i DSW
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez Karol B. » 18 mar 2014, o 20:37

W sumie ten temat bardziej do działu "Garaż" pasuje...

Popatrz na forumowe auta, coś na pewno podpatrzysz ciekawego. Bo i tak każdy ma inny gust, a to Twoje autko i rób to co Ci się podoba ALE byle z dobrym gustem bez remizy ;-)
Avatar użytkownika
Karol B.
Members
 
Posty: 1620
Dołączył(a): 30 lis 2008, o 21:15
Lokalizacja: Podlasie-BSK

Postprzez adams » 19 mar 2014, o 00:02

jak na moj gust to
punkt 1. zmień na jednolity czarny kolor
punkt 2. nie wiem jaki masz aktualnie kolor tego autka ale jeśli lubisz okleiny to coś raczej w jednolitym kolorze niech się odbija od tego sportowego dachu klapy bagażnika i maski.
punkt 3. nigdy nie wstydziłem się znaczka VW ale jeśli już chcesz go zmienić to grill no name.
punkt 4. osobiście wolałbym kupić sobie projektory niż Vento (nigdy za mną ten mod nie przemawiał)
punkt 5. gwint jak najbardziej ok
punkt 6. felgi z rantem tez mi sie podobały, ale zrezygnowałem z polerowanego bo trzeba mieć trochę czasu i włożyć w to serca raz na parę dni żeby ta polerka rantu miała efekt taki jak zamierzony. Efekt piękny ale ja postawiłem na wygodę ;)

A teraz takie podsumowanie, możesz sobie z niego zrobć German Style, możesz zrobić US, Rosta (wszystkie te style są ciekawe tylko maja małe ale ... powoli pojawia się coraz więcej takich wynalazków na drogach). Ostatnio widziałem na mieście u siebie golfa w german stylu - bardzo ładnie wyglądał. Czorny gril lampy w smoked ogólnie fajnie się to komponowało i oczywiście ładna gleba. Odpowiedz sobie na pytanie czy chcesz iść w coś znanego czy chcesz stworzyć coś swojego rzucającego się w oczy ? Po tym carbonie wnioskuję że to drugie. Tylko w tym drugim przypadku musisz uważać żeby nie chcący nie pójść w te złą strone i nie zrobić sobie remizy na własne życzenie.

Myślę że idąc w takie ślady jak w tym linku to raczej nie powstydzisz sie parkując pod sklepem, pytanie tylko ile chcesz na to przeznaczyć kabony ?

http://www.vau-max.de/autoderwoche/auto ... or/id=2718
Avatar użytkownika
adams
Gaduła
 
Posty: 562
Dołączył(a): 2 cze 2007, o 03:10
Lokalizacja: włocek
Rocznik: 1994
Silnik: ABU
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez ukaszek92 » 19 mar 2014, o 12:07

Właśnie na taką pomoc liczyłem ;) ,widzę że na tym forum w porządku ludzie a nie rozpocząłem przygody od wyzwisk ;)

A więc, zmiany. Na początek nie będę wypisywał bajek i wierszy tylko co jestem na chwilę obecną zainwestować. Stawiam na GermanStyle. Czysto, bez emblematów, nisko i może bez klamek. Jakiś poradnik jak taką operację wykonać ?

Porządna konserwacja. Lampy seryjne smoked. Gwint. Grill noname. Błotnik lewy do wymiany bo bierze go delikatnie korozja. Lakiernik - kolor ... czarny. Proszę o sugestie w wyborze lakieru/koloru.
W trakcie produkcji.
ukaszek92
Berbeć
 
Posty: 9
Dołączył(a): 9 sty 2014, o 10:34
Lokalizacja: Kraków okolice

Postprzez trojeczkaGT » 19 mar 2014, o 13:28

czarny jest oklepany juz, lepszy juz taki brazowy, blekitny,

byle nie jakis ciemny ponurak
Aktualnie posiadam golfa III 1.9 TD umierajacego na ruda ospe i to >>> pozostale/chrysler-voyager-jaszczur-t77315.html a miałem tez audi 80 b4, byl tez golf III 1.8 GT i golf III kombi i vento.
Avatar użytkownika
trojeczkaGT
Members
 
Posty: 1745
Dołączył(a): 6 sie 2011, o 21:36
Lokalizacja: DDZ i DSW
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez maximus_spi » 19 mar 2014, o 13:37

oklepany nie oklepany,kolor jak kazdy inny podobnie jak butelkowa zielen,bordo,czerwony lub biały,kwestia gustu i jeszcze to ze nie każdy kolor pasuje do kazdej lini i sylwetki auta.
Avatar użytkownika
maximus_spi
Gaduła
 
Posty: 581
Dołączył(a): 14 lip 2012, o 10:43
Lokalizacja: SPI
Rocznik: 95
Silnik: 1.9 TDI
Paliwo: ON
Nadwozie: 3-drzwiowe


- - -



Powrót do Stylizacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości