Godne polecenia czy omijać z daleka???

Wszystko na temat tuningu optycznego naszych aut.

Moderator: Moderator

Godne polecenia czy omijać z daleka???

Postprzez majk83 » 27 gru 2007, o 10:39

Witam

Mam zamiar kupić lampy do mojego golfika takie jak w poniższym linku:

http://moto.allegro.pl/item283980399_la ... zedaz.html

Co o nich sądzicie?? Warto?? A może ktoś juz takie ma??

Będę bardzo wdzięczny za odpowiedz

pozdrawiam
majk83
Czytacz
 
Posty: 73
Dołączył(a): 29 paź 2007, o 16:00
Lokalizacja: Kraków

Godne polecenia czy omijać z daleka???

 

Postprzez PiJey88 » 27 gru 2007, o 12:19

Był juz temat o tych lapach.
Są ciekawe i tanie, znam kilka osób co takie posiadają, fajnie wyglądają, ale sa słabo wykonane i maja plastikowy klosz... świecą średnio, fajnie bo mają soczewkę, ale niestety nie do końca sa legalne, podobno nie zawsze przechodzą przegląd. postojówki to 2 rinki plus dwie diody na górze. Diody oczywiscie można pominać i nie podłączać. Miałem je kupić ale jednak wezme FK za troche większe pieniądze. Pozdrawiam!
Avatar użytkownika
PiJey88
Administrator
 
Posty: 5010
Dołączył(a): 2 lut 2007, o 09:16
Lokalizacja: Warszawa
Rocznik: 1996
Silnik: 2.8 VR6 AAA
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez majk83 » 27 gru 2007, o 12:40

Dzięki wielkie za rade. Pytałem o te lampy z prostej przyczyny. Obecnie mam w swoim golfie takie lampy:
http://moto.allegro.pl/item284081760_ne ... _cena.html
tylko oryginalne hella ale kilka dni temu ktoś mi w nocy rozbił te szare obudowy plastikowe wokół soczewek i niestety nigdzie tego nie moge znalezc. Na allegro są tylko kompletne lampy i to nawet nie hella, na szrotach to zawsze pierwsze znikają lampy wiec po 10 autozłomie dałem sobie spokój i teraz jestem w kropce. Szzczerze powiem ze szkoda mi 600 zł na nowe lampy biorąc pod uwage, że potrzeba mi tylko 2 durne plastikowe obudowy :zalamany:

Gdyby ktoś miał takie do sprzedania (nie muszą byc oryginalne) to chętnie odkupię.

pozdrawiam
majk83
Czytacz
 
Posty: 73
Dołączył(a): 29 paź 2007, o 16:00
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Imper » 30 gru 2007, o 16:26

sa ludzie ktorzy sciagaja samochody i je tylko rozkladaja na czesci wiec moga miec takie gadzety... ja mam namiary na kogos takiego tylko nie wiem czy takie cos posiada poza tym to troche daleko wiec nie weim czy dla CIebi to gra warta swieczki
Avatar użytkownika
Imper
Members
 
Posty: 1601
Dołączył(a): 4 gru 2007, o 02:30
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Vser » 9 sty 2008, o 22:01

Witam
Ja mam takie lampeczki w swoim golfie nie mam żadnych zastrzeżeń. A przegląd przechodzi zawsze i to bez żadnych problemów. A co do świateł postojowych to poza ringami i diodami ta cześć półkolista tez może być używana jako pozycja.(osobiście ma tam wstawiony kierunek ale firmowo jest tam pozycja)
:-)
Vser
Berbeć
 
Posty: 7
Dołączył(a): 9 sty 2008, o 21:16
Lokalizacja: Malbork


- - -



Powrót do Stylizacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości